سه شنبه , ۲۵ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶ قبل از ظهر به وقت تهران

کامیون پل عابر پیاده را کند و با خود برد!

مجله انلاین دوستان : سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه کامیون با پل عابران پیاده در خیابان آیت الله سعیدی خبر داد و گفت: کامیون پس از برخورد عرشه پل را از جا کند و حدود ۳۰ متر با خود به جلو برد.

https://dustaan.com/files/uploads/2016/01/dustaan.com-اخبار-خبر-روز-حوادث-سیاسی-فرارو-خبرپو-شهرخبر-ایسنا-داعش-56912ad04d62c.jpgسید جلال ملکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در ساعت ۶:۱۵ امروز برخورد کامیون با پل عابر در مسیر غرب به شرق خیابان آیت الله سعیدی به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: این کامیون به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص با عرشه پل برخورد و این پل را کاملا از جا کنده و حدود ۳۰ متر با خود به جلو حمل کرد.

ملکی با بیان اینکه کامیون مزبور در قسمتی از خیابان که بخش کندرو و تندور ازهم جدا می شوند در محل متوقف شده افزود: در این حادثه ضمن قطع کامیون با کابل های فشار قوی یک دستگاه سواری آردی به قسمت عقب این کامیون نیز برخورد کرد.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با همکاری عوامل برق، سیستم برق منطقه را قطع و عملیات ایمن سازی محل را آغاز می کنند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تردد در قسمت تندرو خیابان آیت الله سعیدی کاملا باز است اما در قسمت کندرو که ویژه دسترسی محلی است مسدود بوده که آتش نشانان در تلاش هستند این قسمت از مسیر نیز باز شود.
منبع: ایرنا

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.