جمعه , ۷ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۴:۰۷ قبل از ظهر به وقت تهران

چطور وارد فوتبال شدید؟

امیر قلعه‌نویی، سرمربی گل‌گهر در گفت‌و‌گو با رادیو تهران در ابتدا گفت:« ابتدا از دولتمردان خواهش می‌کنم فکری اساسی داشته باشند و اگر صلاح است مملکت را دو هفته تعطیل کنند.البته بیشتر باید خود مردم باید رعایت کنند اما خیلی از جاها رعایت نمی‌کنیم علاوه بر این‌که ما تعیین‌کننده هستیم دولتمردان هم باید به فکر باشند.هیچ اتفاقی هم نمی‌افتد،ایران آنقدر ثروتمند هست که برای دو هفته خرج مردم و قشر آسیب‌پذیر را بدهد.»

چطور وارد فوتبال شدید؟

او با اشاره به وضعیت گل‌گهر در شرایط فعلی گفت:«نخست باید از مجید جلالی تشکر کنم که با درایت خود توانست تیم را در لیگ‌برتر نگه دارد. ما جزو تیم‌هایی هستیم که هزینه خوب و معمولی در فوتبال انجام دادیم اما فکر‌های بزرگی داریم و می‌خواهیم تیم با‌ثباتی باشیم. بچه‌های ما با‌انگیزه دارند کار می‌کنند.»
او در واکنش به رقم قرارداد خود با تیم گل‌گهر گفت:«ممنونم که این سوال را پرسیدید. این سوال دو جواب دارد. می‌توانید بروید به سازمان لیگ و قراردادهای قلعه‌نویی را در سال‌های گذشته ببینید. این‌که می‌گویند۵۰ میلیارد شاید رقم هزینه شده برای کل تیم را می‌گویند. نمی‌دانم وقتی به ویلموتس بالای ۱۰۰ میلیارد می‌دهند شاید حق مربیان ایرانی هم همین ارقام باشد، اما رقم‌هایی که درباره من می‌گویند از روی کینه است.»
قلعه‌نویی در ادامه حرف‌هایش در واکنش به مصاحبه حجت نظری و اظهار‌نظرهای این عضو هیات‌مدیره استقلال گفت:«من فکر می‌کنم این آقای نظری که می‌دانم برای خدمت کردن هم آمده اصلا مصاحبه بنده را خوانده است؟ اول سلام می‌کنم به ایشان و دوم این‌که باید چند تا نکته را بگویم. به من گفتند چرا درباره استقلال حرف نمی‌زنید، گفتم حتی زمانی که تیم نداشتم هم از من به عنوان یک پیشکسوت حتی نظر هم نخواستند. من کجا گزینه بودم که این آقا این حرف‌ها را زده است؟ تاسف می‌خورم که این آدم‌ها چطور از فوتبال سر در می‌آورند. آقای نظری جایگاه شما در استقلال کجاست؟ چرا دوستان در وزارت ورزش این آدم‌ها را می‌آورند؟ اگر شما عضو شورای شهر هستید خب در حیطه خودتان فعالیت کنید و به ناهنجاری‌های تهران رسیدگی کنید. اگر بلد هستید در رشته خودتان فعالیت کنید. در مملکت ما سال‌هاست که آدم‌ها سر جای خودشان نیستند. امثال دادکان و مصطفوی بیرون نشسته‌اند و این دوستان در فوتبال حضور دارند.»

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *