شنبه , 13 ام آذر ماه سال 1400 ساعت 4:57 بعد از ظهر به وقت تهران

عکس: قمه زنی دختران بی حجاب در روز عاشورا

تعدای از پسران و دختران بی حجاب منطقه حاره در شهر صور لبنان در شب عاشورای حسینی با برگزاری راهپیمایی اقدام به قمه زنی کردند.

گروهی از جوانان منطقه حاره در شهر صور لبنان در شب عاشورای حسینی با برگزاری راهپیمایی اقدام به قمه زنی کردند. نکته عجیب در این مراسم حضور دو زن بود که آنان نیز قمه زنی کردند. اقدام ناشایست این افراد سبب می‌شود که دشمنان از آن برای پیشبرد اهداف اسلام هراسی استفاده کنند.
۳.۲/۵ - (۵ امتیاز)

۵ دیدگاه‌ها

  1. با سلام بخدمت برادران عزیزم خوب اونایی که از این مراسم ها دفاع یا اتقاد میکنند باید بدانند بر س دنیای اسلام چه امده و چطور قمه زنی از یهودیت به دین اسلام منتقل شد در زمان شاه اسماییل مشاوران فراماسونی به در بار صفویه نفوذ کردنند و این مشاوران برای ان که جنگ های

  2. میخوای فیلم از تهران بفرستم باور کنی بدبخت

  3. بعضی منابع نوشته اند اینها دختران مسیحیت هستند. امام حسین علیه السلام میداند و قمه زنها و برگزارکنندگان شعائر، هیچ کس حق نظر دادن ندارد چون امام حسین استثنای عالمِ وجود هستند، تمام حساب و کتابها راجع به حضرت فرق داره و هر کسی خدشه به شعائر وارد کنه اون دنیا باید جواب بده، سنگ و خاک روز عاشورا ازشون خون جاری میشه، از آسمان سال ۶۱ هجری باران خون باریده، همه خاکی خوردنش حرامه جز خاک تربت سیدالشهدا، امام حسین استثنائات و برتریهای زیادی دارند که خداوند خودش برای حضرت به خاطر اون مصایب و ذبح عظیم به خود حضرت و عزادارنش عنایت کرده. میتونید حدیث راجع به استثنائاتی که خدا برای امام حسین در نظر گرفته و همینطور خون جاری شدن از مقام راس الحسین در شهر حلب سوریه و کتیبه بارش باران خون در سال ۶۱ هجری که در موزه هست و تبدیل شدن خاک تربت سیدالشهدا به خون در روز عاشورا و از این دست که اجسام هم روز عاشورا خون جاری میکنند جستجو کنید و ان شالله بیابید. آیت الله وحید فرمودند: هر چه در روز عاشورا مردم انجام میدهند همه تفریط هست و هیچ افراطی وجود ندارد. فقط میماند دو تا نکته که بعضیها به وهن بعضیها به اصرار به نفس از این شعائر ایراد میگیرند که در حد خراشیدن پوست انسان جایز هست حتی اعمال جراحی زیبایی انجام دهد اینکه شیرش هست اشکال که نداره ثواب هم دارد. و در مورد وهن استفتای آقای بهجت رو باید به عرضتون برسونم که فرمودند: این حرفها اعتبار ندارد والا کافران گاهی نماز خواندن و اعمال حج ما را هم مسخره میکنند.
    در این مورد آیه ۱۲۰ سوره بقره هم کاملا جواب کسانی که معتقد به وهن این مراسم دارند را داده است(و لن ترضی عنک الیهود و لا انصاری… )
    روایت مسلم جساس که از شیعیان بود در مورد چوبه ی محمل صحیحه هست و فقط ختم به همین خون جاری کردن نمیشود چون رویات زیادی از ائمه ع داریم در مورد اینکه از شدت گریه به جای اشک خون میگرییم بر مصیبت سیدالشهدا(روایات زیاد هست برای تحقیق سرچ کنید.)

  4. سعی نکنید بالای صفحه یه صلولت بنویسید و یک مشت اراجیف اینجا چاپ کنید. خبرتان سراسر دروغ است و این عکس مربوط به مراسم هندوها در بمبئی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *