ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 178490

به تازگی ویدیویی بسیار عجیب در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که در آن یک پسر جوان به طرزی عجیب و باورنکردنی از دختر مورد علاقه خود خواستگاری می کند.

در این ویدیو که تاکنون هزاران بار میان کاربران بازنشر شده است، پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش برنامه ای عجیب را تدارک دیده است.

وی با هماهنگی قبلی به دوستانش سپرده است تا خبر مرگ وی را به دختر مورد نظر داده و او را برای شناسایی جسد به سردخانه بیمارستان بیاورند!

دختر جوان که از همه جا بی خبر است برای شناسایی جسد به بیمارستان می آید، با مشاهده جسد پسر مورد علاقه اش تحت تاثیر قرار گرفته و شروع به اشک ریختن می کند، در این حین پسر جوان با دسته گلی که از قبل تدارک دیده بود از جای خود بلند شده و به طرز عجیبی خواستگاری می کند!

واکنش کاربران به این طرز خواستگاری بسیار متفاوت بوده است، عده ای کار او نکوهش کرده و چنین سبکی را برای خواستگاری نپسندیده اند اما در مقابل بودند کاربرانی که از اقدام وی بسیار هیجان زده شده اند!

www.dustaan.com روش احمقانه پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش! +تصاویر www.dustaan.com روش احمقانه پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش! +تصاویر www.dustaan.com روش احمقانه پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش! +تصاویر www.dustaan.com روش احمقانه پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش! +تصاویر

روش احمقانه پسر جوان برای خواستگاری از دختر مورد علاقه اش!

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
 تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.