کد خبر: 3317تاریخ انتشار : ۱۲:۳۸:۰۹ - شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در پرسپولیس بالا و پائین زیادی دیده‌ و روزهای سخت زیاد داشتیم که این روزها قابل مقایسه با آنها نیست. حالا عزم خودمان را جزم کرده‌ایم تا از همین هفته شرایط تغییر کند. فولاد را می‌بریم و برای حیثیت پرسپولیس و هوادارانش برای پیروزی در 6 بازی بعدی لیگ می‌جنگیم.

www.dustaan.com در تمام 6 بازی بعدی لیگ پیروز می‌شویم!!

در تمام 6 بازی بعدی لیگ پیروز می‌شویم!!


محمد نوری درباره شرایط پرسپولیس اظهار کرد: روی لبه تیغ حرکت می‌کنیم اما شرایط اینگونه نمی‌ماند و همه تیم عزم خود را جزم کرده‌اند تا شرایط را از این هفته تغییر بدهیم.

وی ادامه داد: در این چند سال که در پرسپولیس هستم شرایط سخت بسیاری را تجربه کرده و از سر گذراندیم. به قول معروف بالا و پائین تیم را دیده‌ام و نسبت به آن وضعیت، شرایط و روزهای خوبی داریم که از راه می‌رسند. ما برابر فولاد و استقلال بدشانس بودم. این دو بازی را باید می‌بردیم. البته برابر گسترش روز خوبی نداشتیم و کمی شل گرفتیم. از 9 امتیاز، یک امتیاز گرفتیم که ما را عقب انداخت اما مصمم به جبران هستیم و این شعار نیست، بلکه برایش برنامه داریم. البته الان تمرکز ما روی جام حذفی است.

کاپیتان پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس همیشه پرسپولیس است. این نام صلابت خودش را دارد. البته در دو سال اخیر شرایط خوب نبود اما در این فصل همین حالا که در بدترین شرایط هستیم، هنوز هیچ چیز را از دست نداده‌ایم. در لیگ در کورس قرار داریم و در جام حذفی مدعی قهرمانی هستیم.

نوری درباره اینکه پرسپولیس برای رسیدن به آنچه می‌گوید باید در 6 بازی بعدی حداقل پنج پیروزی داشته باشد، تصریح کرد: رقبای ما بازی‌های رودررو دارند ولی ما نمی‌توانیم هیچ چیز را به اما و اگر واگذار کنیم و به همین دلیل برای کسب 6 پیروزی در 6 بازی باقیمانده لیگ، هدف گذاری کرده‌ایم و بدون تردید این توانایی در تیم ما وجود دارد و قصد داریم از همین بازی جام حذفی نشان بدهیم که شرایط نسبت به چند هفته اخیر تغییر کرده است.

نوری در ادامه گفت: ما در جام حذفی هم به قرعه سختی خورده‌ایم و پرسپولیس مرد روزهای سخت است. به اهواز می‌رویم که هم یک بازی خوب انجام بدهیم و هم به نتیجه دلخواه برسیم. ما همیشه در اهواز بویژه برابر فولاد نتایج خوبی گرفته‌ایم، نمی‌دانم چطور می‌گویند که برابر ما پیروزی‌های خوبی داشته‌اند. در همین بازی آخر هم، اگر بد اقبال نبودیم، می‌بردیم. دو، سه بار به تیر دروازه آنها زدیم. البته فولاد جزو تیم‌های خوب است که بازیکنان تکنیکی دارد ولی باید شرایط را عوض کنیم. مهم است که از فرصت‌های خودمان استفاده کنیم و به گل برسیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره تغییر شرایط خود در هفته‌های اخیر به سایت باشگاه گفت: همانطور که گفتم فوتبال بالا و پائین زیاد دارد. من چه یک دقیقه و چه 10 دقیقه بازی کنم، تمام توان خودم را می‌گذارم. الان یک خط عقب‌تر آمده‌ام و هافبک دفاعی بازی می‌کنم. وقتی قرارداد می‌بندی کسی تضمین نمی‌دهد که حتما بازی کنی. در این مدت خیلی تلاش کردم. اختصاصی تمرین می‌کردم، خودم را از نظر بدنی و روحی حفظ کردم تا وقتی نیاز شد در خدمت تیم باشم.

نوری در پایان افزود: از هواداران می‌خواهیم که برای حمایت از تیم بیایند. عدم استقبال مردم از بازی‌ها یک بحث ریشه‌ای است و باید برای حل آن خیلی‌ کارها انجام شود ولی تمام بچه‌ها هم‌قسم شده‌اند. در این چند بازی به مسائل مالی کاری نداریم. برای حیثیت پرسپولیس، میلیونها هوادار و خودمان با تمام غیرت بازی می‌کنیم. در تمام این سال‌ها نکته ثابت پرسپولیس، هواداران بوده‌اند. آنها اگر نباشند دیگر چیزی باقی نمی‌ماند.

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=3317


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0