کد خبر: 176392تاریخ انتشار : 11:03:22 - دوشنبه 24 مهر 1396

جوانی افغانستانی معروف به «ملکه» در حالی به اتهام قتل یکی از دوستانش تحت تعقیب پلیس قرار گرفت که دستورات ویژه ای از سوی مقام قضایی برای دستگیری این متهم فراری صادر شده است.

روزنامه خراسان: عصر روز شنبه گذشته تلفن همراه قاضی ویژه قتل عمد به صدا درآمد و نیروهای انتظامی از درگیری خونین منجر به قتل در بوستان رجا خبر دادند.

به دنبال وقوع این حادثه تلخ، بلافاصله قاضی «کاظم میرزایی» به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، عازم محل درگیری شدند و جسد خون آلود جوان ۲۰ ساله ای به نام حمید اسحاقی را که روی آسفالت کنار فضای سبز قرار داشت مشاهده کردند همچنین ضارب نیز از محل گریخته بود.

www.dustaan.com پلیس در تعقیب «ملکه» افغانستانی! +عکس

پلیس در تعقیب «ملکه» افغانستانی!

بررسی های مقدماتی نشان داد: جوان ۲۰ ساله با ضربه چاقویی جان باخته که به سمت چپ قفسه سینه اش وارد شده است. وجود غلاف چاقو و یک رشته کمربند در کنار جسد از وقوع درگیری بین ضارب و مقتول حکایت داشت.

به همین دلیل تحقیقات از شاهدان عینی و افراد حاضر در صحنه درگیری ادامه یافت تا این که دو تن از افراد مذکور شناسایی شدند و به اظهارنظر در این باره پرداختند.

آنان ضارب را یکی از زورگیران خطرناک منطقه معرفی کردند که به تازگی از زندان آزاد شده است. بررسی های بیشتر نشان داد متهم فراری که محسن اکبرپوری نام دارد و معروف به «محسن ملکه» است قبلا به اتهام سرقت توسط نیروهای انتظامی دستگیر شده و چندین ماه را در زندان تحمل کیفر کرده است.

یکی از شاهدان ماجرا به قاضی ویژه قتل عمد گفت: حدود ساعت ۳ بعدازظهر بود و ما روی چمن های داخل بوستان نشسته بودیم و مشغول صحبت بودیم که محسن خطاب به حمید (مقتول) گفت: چاقوی من کجاست؟ وقتی پاسخ شنید که خبر ندارم! ناگهان درگیری بین آن ها شروع شد و حمید که هیکل درشت تری نسبت به محسن داشت در حالی کمربندش را بیرون کشید که «محسن ملکه» ضربات مهلک چاقو را به سوی او پرت می کرد در این میان ناگهان تیغه چاقو بر قفسه سینه حمید نشست و او فریاد کشید قلبم سوخت!!

شاهد عینی افزود: «محسن ملکه» با دیدن خونی که از سینه حمید فواره زد از محل گریخت و ما پیکر مجروح حمید را کشان کشان به آن سوی فضای سبز بردیم تا با خودرو او را به مرکز درمانی برسانیم ولی دیگر او رمقی در بدن نداشت. در پی وقوع این جنایت تلخ که به خاطر یک قبضه چاقو رخ داد، «قاضی میرزایی» با صدور دستورات ویژه قضایی، از کارآگاهان خواست تا با به کارگیری همه امکانات پلیسی برای دستگیری ضارب فراری اقدام کنند.

در همین حال مشخص شد که متهم فراری سوابقی در کلانتری دارد و به تازگی از زندان آزاد شده است. بنابراین قاضی شعبه ۲۱۱ دری» در روزنامه خراسان، از شهروندان خواست هرگونه اطلاعاتی را که از محل اختفای متهم فراری معروف به «محسن ملکه» دارند و یا او را مشاهده کرده اند با تلفن های ۲۱۸۳۷۰۰ پلیس آگاهی و یا فوریت های پلیسی۱۱۰تماس بگیرند.

وی در عین حال تاکید کرد: همه راه های گریز بسته شده و بهتر است این گونه متهمان قبل از آن که در چنگ قانون اسیر شوند خود را به پلیس معرفی کنند.

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.