دوشنبه , ۱۸ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۷ بعد از ظهر به وقت تهران

پسر روانی با چاقوی سلاخی چشم عروس جوان را در اورد

مجله انلاین دوستان :  چند روز پیش کارکنان اورژانس بیمارستان الزهرای اصفهان ماموران پلیس را در جریان انتقال زنی مجروح به این بیمارستان قرار داند.

dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-خبرفارسیبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  بررسی ها نشان داد که چشم راست این زن که لیلا نام دارد دچار جراحت شده و تیغه چاقو به چشم چپ وی نیز اصابت کرده است، از این رو به سرعت به اتاق عمل انتقال یافت و تحت عمل جراحی قرار گرفت، اما تلاش های اولیه برای خارج کردن تیغه چاقو ثمری نداشت.

به علت عمق فرو رفتگی چاقو، تیم های تخصصی از بیمارستان های شهر فراخوانده شدند و در عمل جراحی دیگری با تلاش پزشکان سرانجام تیغه چاقو از چشم این زن جوان خارج شد.

شوهر این زن گفت: بر سر اختلاف خانوادگی با همسرم مشاجره کردم. هنگامی که دعوای ما بالا گرفت برادرم به هواخواهی من وارد ماجرا شد. او چاقو کشید و به چشم‌های همسرم ضربه زد. من هم او را به بیمارستان منتقل کردم.

سرهنگ حسین حسین زاده جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ضمن تایید وقوع حادثه یاد شده ، گفت: ضارب پس از دستگیری انگیزه این عمل خشونت بار خود را اختلافات خانوادگی بین برادر و همسر برادرش عنوان کرد .

وی تاکید کرد: متاسفانه رفتارهای غیرمتعارف بعضی افراد و تصمیم های عجولانه آنها در مقابله با مشکلات باعث می شود حادثه های ناگواری رقم خورده و علاوه بر اینکه خود فرد یک عمر دچار گرفتاری شود ، فرد دیگری را نیز ناقص و دچار مصیبت نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *