یکشنبه , ۱۹ ام اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۶:۰۰ بعد از ظهر به وقت تهران

پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان در هفته جاری (۷ ژوئن ۲۰۱۸)

در این گزارش به آخرین وضعیت فروش فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی طی هفته جاری می‌پردازیم. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ هر هفته گزارشی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده در سطح جهانی در فضای مجازی منتشر می‌شود. در حال حاضر فیلم‌ها و انیمیشن‌های بزرگی در سطح جهانی اکران شده‌اند و به فروش خوبی نیز دست پیدا کرده‌اند.

 

در این گزارش به آخرین وضعیت منتشر شده از فروش فیلم ها، در هفته جاری که مربوط به ۷ ژوئن ۲۰۱۷ ( ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ) است و به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، خواهیم پرداخت :

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان

رتبه پنجم: فیلم « باشگاه کتاب » / فروش : ۷٫۰ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «بیل هولدرمن» ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ ۷ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۴۷ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «دیانا کیتون» و «جین فوندا» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

 

داستان فیلم از این قرار است؛ چهار نفر که از ابتدا زندگی دوستان صمیمی یکدیگر بوده‌اند، پس از خواندن کتابی خاص، زندگی شان برای همیشه تغییر می کند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان

 رتبه چهارم: فیلم « انتقام جویان: جنگ ابدیت » / فروش : ۱۰ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «آنتونی روسو» و «جو روسو» ساخته شده است و در ششمین هفته اکران توانست مبلغ ۱۰ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۶۴۳ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم «رابرت دونی جی.آر» و «کریس همسورث» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

 

داستان فیلم به این صورت است که انتقام‌جویان پس از اینکه از هم گسسته‌اند ، دوباره با هم متحد می‌شوند و به نیروهای نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با تانوس که به دنبال تصاحب همه‌ی سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر فضا ، زمان و واقعیت است ، مقابله کنند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان

 رتبه سوم: فیلم « سرگردان » / فروش : ۱۱ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «بالتاسکر کورماکور» ساخته شده است و در اولین هفته اکران توانست مبلغ ۱۱ میلیون دلار فروش کند. بازیگران اصلی این فیلم «شیلین وودلی» و «سم کلافلین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز نامشخص است.

 

این فیلم براساس یک داستان واقعی ساخته شده و درباره زوجی است که گرفتار یکی از مهیب ترین طوفان‌های تاریخ می شوند و در جهت بقا و زنده ماندن می‌جنگند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان

 رتبه دوم: فیلم « ددپول ۲ » / فروش : ۲۳ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «دیوید لیچ » ساخته شده است و در سومین هفته اکران توانست مبلغ ۲۳ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۲۵۴ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « رایان رینالز » و «جاش برولین» هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز ۱۱۰ میلیون دلار است.

 

داستان این قسمت از فیلم ددپول روایتگر گروهی از افراد جهش یافته است که دور یکدیگر جمع می‌شوند تا از یک پسر بچه با توانایی خاص در مقابل سایر جهش یافته ها که همان ضدقهرمان‌ها هستند، مراقبت کنند.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی, پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان

  رتبه اول: فیلم « سولو: داستان جنگ‌های ستاره‌ای » / فروش : ۲۹ میلیون دلار

این فیلم به کارگردانی «رُن هاوارد » ساخته شده است و در دومین هفته اکران توانست مبلغ ۲۹ میلیون دلار فروش کند. مبلغ کلی فروش این فیلم نیز ۱۴۸ میلیون دلار اعلام شده است. بازیگران اصلی این فیلم « وودی هرلسن » و « امیلیا کلارک » هستند. همچنین بودجه ساخت این فیلم نیز هنوز مشخص نیست.

 

داستان فیلم از جایی شروع میشود که شاهد اتفاقات هان سولو با چوباکا قبل از ملحق شدن آنها به شورشیان ائتلاف انقلابیون خواهیم بود که این حوادث و اتفاقات باید به رویارویی او با لاندو کالریزین منتهی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *