ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 233821

فلوید ماتیو بوکسور معروف دنیا برای جشن تولد دخترش لیانا یک انگشتر الماس ۳۰ قیراطی گران قیمت و باورنکردنی هدیه داد.

نمناک: آقای فلوید ماتیو به دختر جوانش یک انگشتر الماس سنگین ۳۰ قیراطی هدیه داد او شاید در هدیه دادن بهترین باشد!

بوکسور ثروتمند به دخترش لیانا، برای هجدهمین سالگرد تولدش یه انگشتر ۳۰ قیراطی هدیه داد؛ آقای طلاساز و صاحب جواهری پریستین گفت: نگین اصلی این انگشتر، یک الماس زرد رنگ ۱۸ قیراطی است که در یک رکاب پلاتینی بسیار زیبا ساخته شده است، هرکدام از سنگ‌های دور این حلقه یک و نیم قیراط هستند در مجموعه هشت سنگ قیمتی در آن بکار رفته است که در مجموع وزنش به ۳۰ قیراط میرسد.

جواهرفروش (آوی)، به مشتری خود که ورزشکار بود، پیشنهاد داد که ماهی یکبار از مغازه او که منطقه‌ی الماس نیویورک است، دیدن کند و به این ترتیب، او برای اوایل ماه می‌سفارش خودش را انجام داد. جواهرساز معروف گفته است که این انگشتر برای ساخته شدن، حدودا دوهفته و نیم زمان برد

او پیش از ساخت این انگشتر و هدیه‌ی گرانقیمت گفته بود گفته بود که آن به دلیل داشتن الماس زرد یک مقدار گران‌تر خواهد بود چرا که بوکسور معروف برای تولد دخترش چیز متفاوتی میخواست از طرفی تعداد زیادی انگشتر الماس سفید داشت، او فقط میخواست یک چیز متفاوتی داشته باشه، که به همه نشان بدهد.

لیانا یه عکس از انگشتر برای خودنمایی در اینستاگرامش گذاشت و نوشت:واقعا نمیتونم بهش خیره نشوم…پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.