کد خبر: 2978تاریخ انتشار : ۱۷:۱۰:۴۶ - یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

www.dustaan.com لب خوانی عادل از حرف های رکیک هافبک استقلالبا وجود مانور باشگاه پرسپوليس روي تخلفات آندرانيك تيموريان در بازي با استقلال صنعتي خوزستان و تلاش براي محروم كردن او از دربي اما كميته انضباطي وارد اين داستان نشد تا تاثيرگذارترين بازيكن آبي ها در هفته هاي اخير شلوغ ترين بازيكن ميدان در دربي ۷۸ باشد.

با اين حال آندو از كانون توجه فاصله نگرفت چرا كه بعد از پايان دربي ۷۸ تقريبا تمام بازيكنان و اعضاي كادر فني پرسپوليس به دخالت هاي عجيب و رفتار او در قبال تصميمات داوري معترض بودند و حتي برخي كارشناسان داوري هم اذعان داشتند تيموريان بايد با كارت زرد و حتي قرمز جريمه مي شده.

با اين وجود هافبك تدافعي استقلال يك بار ديگر از گرفتن كارت زرد جست تا در ديدار حساس تيمش مقابل ذوب آهن كه قلعه نويي باز هم دو سه بازيكن ديگرش را در اختيار نخواهد داشت حاضر باشد.

با اين حال شايد در اين دربي كه به لحاظ فني چيزي براي زوم كردن و حرف زدن از آن وجود نداشت مسائل حاشيه اي بتواند مورد توجه رسانه ها و البته برنامه ۹۰ كه مو را از لاي ماست بيرون مي كشد قرار گيرد.يكي از جذاب ترين مسائل حاشيه اي در بازي هاي بزرگ البته لب خواني بازيكنان به خصوص در زمان اعتراض به داوري، بازيكن خودي و البته بازيكن حريف بعد از درگيري هاست كه در اين خصوص حتما لب خواني حرف هاي آندو در دعواهايش مورد توجه برنامه ۹۰ قرار خواهد گرفت.

آندو در دربي ۷۸ از همان دقيقه يك دعوا را شروع كرد و سر هر صحنه اي با بازيكنان پرسپوليس حتي دوست صميمي اش محمد نوري بحث و مشاجره كرد. او با خلعتبري و سيدجلال كه در تيم ملي هم با آنها هم بازي است دعواي سختي داشت اما دعواي دقيقه يك او شايد بيشتر از همه مورد توجه عادل قرار بگيرد؛ آنجا كه از شانس بدش وقتي بعد از جدا شدن از صحنه دعوا كلمه ركيكي به كار مي برد آن هم درست زماني كه دوربين تلويزيوني روي او زوم كرده است.

بايد ديد تيموريان كه يك بار از محروميت جسته اين بار و بعد از نبش قبر اين تصوير مي تواند باز هم در تركيب تيمش به ميدان برود يا بالاخره كميته انضباطي گريبان او را هم خواهد گرفت.

البته بايد يك سوال مهم ديگر را هم مطرح كرد و اينكه قبل از اينكه عادل فردوسي پور در برنامه اش اين صحنه را رسانه اي كند آيا كميته انضباطي موفق به پيدا كردن اين صحنه از دل بازي شده است؟

جام نیوز

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=2978


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0