شنبه , ۸ ام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰ قبل از ظهر به وقت تهران

عاقبت وحشتناک دختران هندی که با جهیزیه کم به خانه شوهر می روند!

در هندوستان رسم های بسیاری عجیبی برای ازدواج وجود دارد، یک دختر علاوه بر ویژگی هایی چون زیبایی، پاکدامنی و مهارت در آشپزی و خانه داری ، باید جهیزیه خوبی نیز با خود به خانه شوهرش ببرد!

در این کشور  اگر عروسی جهیزیه کافی با خود به خانه شوهر نبرد، آنقدر سرزنش و آزار میبیند که در بسیاری موارد یا خودکشی می کند و یا توسط خانواده داماد سوزانده می شود!

آمار های غیر رسمی نشان می دهد که سالیانه در هندوستان بیش از ۱۵ هزار عروس به خاطر هرج و مرج های خانوادگی سوزانده می شوند، برخی آمارها نشان می دهد که هر ۵۸ دقیقه یک عروس سوزانده می شود!

البته این رسم های بسیار غلط در کشور هایی چون پاکستان و برخی از کشور های آفریقایی نیز مشاهده می شود.

عاقبت وحشتناک دختران هندی که با جهیزیه کم به خانه شوهر می روند!

عاقبت وحشتناک دختران هندی که با جهیزیه کم به خانه شوهر می روند!

۵/۵ - (۱ امتیاز)

۳ دیدگاه‌ها

  1. از هند یا هندوستان اکثریت ما از عادت و عرف آنها خبر نداریم . اما در کشور خودمان خبر داریم . جایگاه زن در کشور ما کجاست ؟

  2. این خودش هم توهینه هم افترا. تو با کدوم مدرک این رو نوشتی؟ اصلاً عروس های هندی اینجوری لباس نمی پوشند. ثانیاً هندی ها خیلی آدم های مهربونی هستند و مثل ما چشمشان به دارایی دیگران نیست و حتی اگه اوضاع زندگیشون زیر صفر هم باشه به زندگیشون قانع هستند. من شدیداً رو هندوستان تعصب دارم و ببینم کسی بهش توهین کرده، من جوش میارم و نمیتونم تحمّل کنم، چون هندوستان عشق و جون و روح و عمر و زندگی منه. پس لطف کنید از این مطالب توهین آمیز ننویسید.
    زنده باد هند

    • واسه چی گاردمیگیری و انکارمیکنی واسه یک کشورجهان سومی که زن اندازه یه بزواسش ارزش داره این گفته هاکاملادرسته زنای بیچاره شون نمیدونندازترس تهاجم جنسی به کجاپناه ببرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *