پنجشنبه , ۱۴ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۵:۴۵ قبل از ظهر به وقت تهران

زیباترین کشتی آموزشی جهان را ببینید +تصاویر

کشتی نیروی دریایی ایتالیا «آمریگو وسپوچی» که زیباترین کشتی جهان لقب گرفته است پس از چهار روز حضور در بندر «پورتسموث» و حیرت زده کردن همگان با زیبایی شگفت انگیز خود این بندر را ترک کرد. ارتفاع این کشتی ۵۴٫۰ متر (۱۷۷٫۲ فوت) است و عمری بالغ بر ۸۷ سال دارد.

کشتی نیروی دریایی ایتالیا «آمریگو وسپوچی» که زیباترین کشتی جهان لقب گرفته است پس از چهار روز حضور در بندر «پورتسموث» و حیرت زده کردن همگان با زیبایی شگفت انگیز خود این بندر را ترک کرد.

http://www.beytoote.com/images/stories/news/97/06/97-06-10ba879.jpg

ارتفاع این کشتی ۵۴٫۰ متر (۱۷۷٫۲ فوت) است و عمری بالغ بر ۸۷ سال دارد و نام خود را از یک کاشف و نقشه نگار ایتالیایی به نام «آمریگو وسپوچی» گرفته است. برخی می گویند نام قاره آمریکا از اسم این ملوان و نقشه نگار معروف برداشته شده است.

اخبار,اخبار گوناگون

 

زیباترین کشتی جهان از سال ۱۹۳۱ میلادی تاکنون به عنوان کشتی آموزش افسران نیروی دریایی ایتالیا مورد استفاده قرار گرفته است و ملوانان جوان در این کشتی دریانوردی، استفاده از سیستم هدایت کشتی و خدمات لوجستیک را می آموزند.

 

کشتی کلاسیک “آمریگو وسپوچی” به عنوان نماد ناوگان دریایی جهان یک کشتی بادبانی مجهز به سیستم پیشرفته می باشد که سنت های دریانوردی را با تکنولوژی روز در هم آمیخته است.

اخبار,اخبار گوناگون

 

گنجایش این کشتی ۴۵۰ نفر است و از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۳ میلادی به سراسر جهان سفر کرد و آخرین بار شش سال پیش برای بازی های المپیک لندن ۲۰۱۲ عازم انگلستان شد.

 

سفر به بندر پورتسموث هم پنجمین ایستگاه از دوره های آموزشی سال ۲۰۱۸ میلادی به شمار می رود. در این گزارش تصاویری از “آمریگو وسپوچی” زیباترین کشتی جهان را خواهید دید که در حال ترک بندر “پورتسموث” است.

اخبار,اخبار گوناگون

اخبار,اخبار گوناگون

تابناک با تو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *