دوشنبه , ۱۸ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷ بعد از ظهر به وقت تهران

زورگیران خشن شهرری در دام پلیس +عکس

پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیران شهرری خبر داد. این زورگیران خشن با ضرب و شتم چندین نفر اقدام به زورگیری از آنها کرده بودند. 


مجله خبری دوستان : به گزارش جام جم آنلاین ، به گزارش پلیس آگاهی تهران بزرگ، دوازدهم مهر دو نوجوان ۱۶ ساله با مراجعه به واحد گشت کلانتری ۱۳۱ شهرری به مأموران اعلام کردند که توسط دو جوان و به صورت پیاده، مورد زورگیری و ضرب و شتم قرار گرفتند.

زورگیران خشن شهرری در دام پلیس +عکس

با اظهارات دو نوجوان مبنی بر سرقت وجوه نقد و گوشی های تلفن همراهشان توسط دو جوان به صورت پیاده مشخصات ظاهری سارقان از مالباختگان اخذ و در اختیار سایر واحد های گشت کلانتری ۱۳۱ قرار گرفت.

با اجرای طرح مهار، سرانجام مأموران در محدوده شهرک گل ها موفق به شناسایی دو جوانی شدند که در حال زورگیری یک گوشی تلفن همراه از یک جوان رهگذر بودند. در بازرسی اولیه از این دو نفر تعداد ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه نیز کشف شد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای شهرری، پرونده در اختیار پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

دو تن از مالباختگان پس از حضور در پایگاه نهم پلیس آگاهی در اظهارات خود عنوان داشتند: این دو سارق با گذاشتن چاقو در زیر گلویمان اقدام به سرقت وجه نقد و گوش تلفن همراهمان کردند؛ یکی دیگر از مالباختگان نیز به کارآگاهان گفت:با دوستم در حال بازگشت از مدرسه بودیم که دو پسر جوان در حالی که روی صورتی یکی از آنها آثار جراحت شدید مشهود بود، دست مرا گرفتند و یک لگد به من زدند. آنها در ادامه اقدام به سرقت گوشی تلفن همراهم کرده و در ادامه با چاقو ضربه ای به دستم زدند که باعث جراحت آن شد.

مالباخته ای دیگر نیز به کارآگاهان گفت:متهمان باچاقو و شیشه به طرفم حمله کردند؛ یکی از آنها قصد خالی کردن جیب مرا داشت که ناگهان گشت پلیس رسید و آنها را بازداشت کرد.

متهمان بنام های «شایان» و «امیرمحمد» ۱۸ ساله، در شرایطی منکر هرگونه زورگیری و سرقت شده بودند که تمامی مالباختگان این دو نفر را مورد شناسایی کامل قرار داده بودند.

در تحقیقات میدانی از محل سکونت متهمان نیز مشخص شد که هر دو نفر آنها دارای سوء شهرت و سابقه شرارت در محل سکونتشان بوده است.

همچنین در بررسی این دو متهم، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که «شایان» به اتهام سرقت مقرون به آزار با سلاح سرد، دارای یک حبس تعلیقی از شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری ۲ دادگاه شهرستان شهرری است اما با این وجود اقدام به زورگیری از مالباختگان کرده و دقیقا دوره یک ساله این حکم در روز دستگیری اش به پایان می رسیده که دستگیر شده است.

سرهنگ کارآگاه حسین زارع، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: از مالباختگان به ویژه در محدوده شهرری که بدین شیوه و شگرد، توسط دو سارق زورگیر جوان ۱۸ ساله مورد زورگیری و تهدید با سلاح سرد قرار گرفتند دعوت می شود تا برای شناسایی متهمان به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه کنند.

زورگیران خشن شهرری در دام پلیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *