کد خبر: 222291تاریخ انتشار : ۱۰:۴۳:۲۹ - سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷

زنی جوان که از چندی پیش مشغول به گدایی است، در توجیه کار خود می گوید، چون چهره بسیار زیبایی دارد، مجبور است برای حفظ آن کار های سنگین انجام ندهد، از این رو برای گذران زندگی چند ساعتی در روز تکدی گری می کند!

کم نیستند زن و مرد‌های جوانی که به هر دلیلی گدایی می‌کنند و توانایی خود را در کار کردن و کسب درآمد نادیده می‌گیرند و به روش‌های دیگری مثل کلاه برداری و … روی می‌آورند، جالب است که برخی از این افراد برای انجام چنین کار‌هایی به خصوص گدایی کردن دلایلی خاص و غیرقابل باور دارند که یکی از آن‌ها را در ادامه خواهیم گفت.

زن جوان ۳۰ ساله کنار خیابانی در چین نشسته و گدایی می‌کند، ولی چرا؟ این زن که هم سالم است و هم جوان پس چرا از راه طبیعی کسب درآمد نمی‌کند؟ دلیل عجیب و غریب این زن برای گدایی همه را متعجب کرده است؛ او ادعا می‌کند، چون زیباست نباید کار کند چرا که زیبایی زیادش به واسطه کار و فعالیت اضافه از بین خواهد رفت برای همین برای کسب درامد و گذران زندگی گدایی می‌کند.

www.dustaan.com این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر

زن جوانی که تصاویر گدایی کردنش را در ادامه مشاهده می‌کنید پیش از آنکه به گدایی رو آورد شغل‌هایی همچون صندوق داری و پیشخدمتی را تجربه کرده است و حالا تصمیم گرفته برای آنکه زیبایی اش را حفظ کند گدایی کند تا به قول خودش به ساده‌ترین راه ممکن پول درآورد.
www.dustaan.com این دختر به خاطر زیبایی بیش از حدش، گدایی می کند! +تصاویر

او معتقد است که قلب‌های مهربان زیادی وجود دارند که بدون هیچ انتظاری به او پول می‌دهند پس دیگر نیازی نیست خود را برای بدست آوردن پول به دردسر بیاندازد.
/نمناک


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 2
  1. مجله دوستان گفت:

    با سلام، برای لغو عضویت در مجله خبری دوستان به تنظیمات مرورگر سیستم عامل خود مراجعه کرده و اعلان های دریافتی از سایت را مسدود کنید؛ و یا در هنگام دریافت خبرنامه، گزینه تنظیمات را انتخاب کرده و خبرنامه دوستان را مسدود کنید.

  2. نازنین گفت:

    کجاش خوشکله؟ این مطالب چیه آخه ?

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.