کد خبر: 304656تاریخ انتشار : ۸:۵۳:۱۶ - پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

بیمار دیالیزی که زن پرستار را کشته و جسد او را آتش زده بود قصاص می شود.

www.dustaan.com - رازگشایی از جسد سوخته خانم پرستار در تهران

رسیدگی به این پرونده از ۱۹ آذرماه سال ۹۷ به دنبال ناپدید شدن یک زن جوان به نام آزاده در دستور کار پلیس قرار گرفت.

شوهر این زن که به پلیس آگاهی رفته بود گفت: همسرم پرستار است و در یک مطب کار می کند. او دیروز صبح از خانه بیرون رفت اما دیگر بازنگشت .وقتی به مطب محل کار او رفتم منشی گفت همسرم به محل کارش نرفته است . وی افزود: گوشی موبایل آزاده خاموش است و می‌ترسم بلایی سرش آمده باشد.

به دنبال اظهارات این مرد تلاش برای پیدا کردن ردی از زن گمشده آغاز شد . پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بررسی تماس‌های تلفنی این زن پرداخت و دریافت وی صبح با اسنپ به ایستگاه متروی جوانمرد قصاب رفته بود. به این ترتیب راننده اسنپ تحت بازجویی قرار گرفت.

وی گفت : صبح زن جوان را از مقابل خانه اش سوار ماشینم کردم.

او در حوالی متروی جوانمرد قصاب از ماشین پیاده شد در بین راه با یک نفر تلفنی درباره سند زدن یک ملک صحبت می کرد و به نظرم می خواست با او قرار ملاقات بگذارد. اظهارات راننده جوان سرنخ اصلی را به پلیس داد و روشن شد آزاده به تازگی ملکی را خریده است و با فروشنده اختلاف حساب داشت .

بدین ترتیب؛ مرد ۴۰ ساله‌ای به نام محمود ردیابی و بازداشت شد . وی که سعی داشت خودش را بی‌اطلاع از مرگ آزاده نشان دهد داستان سرایی های بسیاری کرد تا این‌که در بازجویی‌های بعدی به قتل زن جوان اعتراف کرد. محمود گفت :مدتی پیش ملکی را به یک نفر فروخته بودم او نیز خانه را با زن جوانی معامله کرده و سفته های من را به زن جوان داده بود .به همین خاطر ۳۰۰ میلیون تومان سفته دست زن جوان داشتم.

من هرگز او را ندیده بودم فقط چند بار تلفنی با او صحبت کردم تا مشکل مان را حل کنیم . وی ادامه داد: آخرین بار با او صحبت کردم و از او خواستم تا مقابل محل کارم بیاید تا با هم ملاقات کنیم. او وقتی به محل کارم آمد روی صندلی جلوی پژو پرشیا کنار من نشست.

من به او اعتراض کردم و از او خواستم تا به صندلی عقب برود اما عصبانی شد و شروع به فحاشی کرد .او خیلی توهین کرد و من که عصبانی شده بودم دستم را روی گلویش گذاشتم و او را تهدید به مرگ کردم اما ساکت نشد.او فحاشی می کرد که با دو دست گلویش را گرفتم تا این که بیهوش شد .

وی گفت: من که ترسیده بودم ماشین را متوقف کردم و به او ماساژ قلبی دادم اما زن جوان نفس نمی کشید .به همین خاطر به سمت اتوبان قم رفتم. در میان راه از ترسم و برای پنهان کردن جسد به پمپ بنزین رفتم و بنزین خریدم .

سپس در جاده قم جسد را آتش زدم تا راز قتل پنهان بماند .

به دنبال اظهارات این مرد پلیس بقایای جسد را کشف کرد و محمود به بازسازی صحنه جرم پرداخت. وی در بازجویی های بعدی گفت: باور کنید من قصد کشتن زن جوان را نداشتم.

من فقط به خاطر رفتارهای غیر اخلاقی آزاده به او تذکر دادم اما او شروع به فحاشی کرد که کنترل اعصابم را از دست دادم. من بیمار دیالیزی هستم و از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.

به این پست امتیاز دهید
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

/ مجله دوستان
انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.