کد خبر: 130033تاریخ انتشار : ۱۴:۱۲:۴۵ - یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان البرز از توابع قزوین دستور انتشار تصویر وکیل قلابی در راستای شناسایی از سوی شکات را صادر کرد.

به گزارش میزان، چندی پیش محمودخانی دادستان شهرستان البرز در گفت‎وگو با خبرگزاری میزان از دستگیری یک مدعی نفوذ در دستگاه قضا خبرداد و گفت: این فرد ادعای نفوذ در دادگستری و سایر نهادهای دولتی را داشته و در پوشش این اظهارات کذب، در قبال دریافت مبالغی ادعا می‌کرده که  امور و مشکلات حقوقی افراد را مرتفع کند که نسبت به شناسایی وی اقدام شد.

 

www.dustaan.com دستگیری وکیل قلابی در شهرستان البرز + عکس متهم

در حال حاضر نیز پیرو دستور دادستان شهرستان البرز، مقرر گردید تصویر بدون پوشش متهم (الف. ش) در روزنامه های کثیر الانتشار و خبرگزاری های رسمی و مجازی و رسانه های تصویری و کانال های خبری تا تاریخ ۲۳/۱۲/۹۵ منتشر شود.

 

این شخص متهم به ارتکاب کلاهبرداری بوده و ادعای نفوذ در دادگستری ها و مراجع قضایی و ادارات دولتی داشته و از این طریق اقدام به فریب افراد کرده و حسب اقرار نامبرده وجوهی را دریافت کرده است.

 

به لحاظ گستردگی و وسعت اقدامات نامبرده در استان های قزوین، تهران، البرز، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد و خراسان رضوی و احتمال وجود شکات و مالباختگان بیشتر در این پرونده وجود داشته؛ تصویر متهم بدون پوشش چاپ می شود، تا چنانچه افرادی دراین خصوص از وی شکایت دارند به شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان البرز ( استان قزوین) و یا پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان مراجعه کنند.پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.