ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 89087

دختر ۱۵ ساله پاکستانی اعتراف کرد که عمه اش او را مجبور می کرد تا با مردان مختلف هم بستر شده  و در این رابطه به او قول داده بود که هزینه عمل جراحی مهم پدرش را تامین کند.

به گزارش اسپوتنیک یک دختر پاکستانی اعتراف کرد که عمه اش او را مجبور می کرد تا با مردان مختلف هم بستر شود و در این رابطه به او قول داده بود که هزینه عمل جراحی مهم پدرش را تامین کند.
این دختر ۱۵ ساله پاکستانی به دادگاه محلی دبی گفت که او برای کار به دبی آمده بود اما هرگز فکرش را هم نمی کردم که باید برای کسب درامد با مردان غریبه رابطه نامشروع داشته باشد.
این دختر پاکستانی که سمیرا نام دارد در این رابطه گفت: “مادر من سال ها پیش فوت کرد و در سال ۲۰۱۵ میلادی نیز پدرم دچار سکته شد.
دکترها گفتند که او نیاز به عمل جراحی دارد. هزینه این عمل ۸۰۰۰۰ درهم می باشد.
ما فقیر هستیم و این قدر پول نداریم.” شخصی که سمیرا او را عمه صدا میزند در دربی کار میکرد و از او خواست که برای کار به دبی بیایند. سمیرا و پدرش در سال ۲۰۱۶ میلادی به دبی آمدند. او آنها را به هتلی در دبی میبرد و آنجا به آنها گفت که سمیرا در اینجا بعنوان ف اح ش ه کار خواهد کرد.
سمیرا در ادامه گفت: “پدرم این پیشنهاد را رد کرد و ما چند روز در آنجا ماندیم ولی نمی دانم چگونه عمه ام توانست کاری کند که پدرم از امارات دپورت و اخراج شود.
من با عمه ام در دبی تنها شدم و به ناچار خواسته های عمه ام را پذیرفتم

به گفته دادستان دوبی، در۱ ژوئیه پلیس دبی نامه ای را در مورد این دختر دریافت کرد و یک پلیس مخفی را به عنوان یک مشتری هتل برای بررسی این پرونده در نظر گرفت. یکی از مظنونان پرونده، مرد ۳۶ ساله هندی است که به همراه این دختر به هتل آمد و بلافاصله دستگیر شد. عمه او و مظنون دیگر پرونده هنوز دستگیر نشده اند. گفته می شود که این مرد هندی بازداشت شده، موضوع قاچاق انسان را انکار می کند.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.