پنجشنبه , ۱ ام مهر ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۲۰ قبل از ظهر به وقت تهران

جزئیات قتل در نزاع دسته جمعی در شرق تهران به روایت قاتل فراری ملقب به غول +عکس

سرهنگ داوود فرد صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات دستگیری شرور سطح یک پایتخت ملقب به «ح.غول» که مدتی قبل مرتکب قتل شده بود، گفت: اوایل خرداد سالجاری طی تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری در شرق تهران به پلیس اعلام شد.

جزئیات قتل در نزاع دسته جمعی در شرق تهران به روایت قاتل فراری ملقب به غول +عکس

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: با حضور ماموران در محل مشخص شد مرد جوانی در این درگیری کشته شده که بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که یک اراذل و اوباش سطح یک پایتخت با کلت کمری اقدام به قتل کرده است.

وی افزود: به دلیل جریحه‌دار شدن احساسات عمومی و با توجه به اهمیت موضوع، اقدامات پلیسی برای بازداشت متهم در دستور کار قرار گرفت و در بررسی‌ها مشخص شد متهم پس از خروج از تهران به یک شهر مرزی رفته است. در نهایت ماموران چند روز قبل موفق به بازداشت این متهم شده و وی را به تهران منتقل کردند.

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره انگیزه متهم از این قتل نیز گفت: این درگیری از قبل هماهنگ شده و متهم همراه یک فرد دیگر به مقابل مغازه قصابی مقتول رفته و در آنجا با یکدیگر درگیر شده بودند، متهم به خاطر جثه بدنی برای خود القابی کاذب مطرح کرده و به دنبال ایجاد قلمرو بود. این متهم به دنبال عرض اندام بود و در درگیری مذکور علاوه بر قتل یک نفر، چند نفر نیز مجروح شده بودند.

فرد با بیان اینکه اراذل و اوباش سطح یک در رصد تحت نظر پلیس هستند، متذکر شد: پلیس با اقدامات هنجارشکنانه این افراد بشدت برخورد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *