ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 172592

مجله خبری دوستان : بازیگر فیلم سینمایی ابد و یک روز از حضور دوبار خود در یک فیم جدید خبر داد و از خوشحالی اش درباره همبازی شدن با پرویز پرستویی گفت. شیرین یزدان بخش در حال حاضر مشغول فیلمبرداری فیلم سینمایی ” لس آنجلس – تهران ” است.


خبرگزاری میزان: شیرین یزدان‌بخش بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی بازی در فیلم سینمایی “جاده قدیم” را پشت سر گذاشته  درباره حضور خود در عرصه بازیگری طی سال جاری گفت:در حال حاضر مشغول بازی در فیلم سینمایی “لس آنجلس-تهران” به کارگردانی تینا پاکروان بوده و شب‌ها فیلمبرداری این اثر را پشت سر می‌گذارم.

وی درباره نقش خود در این فیلم افزود: در این فیلم نقشی کاملاً متفاوت از سایر نقش‌هایی که تاکنون بازی کرده‌ام را ایفا کرده و در شخصیتی کمدی ظاهر شده‌ام.

www.dustaan.com بازیگر فیلم سینمایی ابد و یک روز در نقش کمدی +عکس

بازیگر فیلم “بوسیدن روی ماه” درباره تجربه بازی در نقشی کمدی ادامه داد: هنوز خودم بخش‌هایی که بازی کرده‌ام را ندیدم اما تا آنجایی که کارگردان گفته از پس نقش بر آمده‌ام و همه از بازی من راضی هستند.

وی بازی در نقش کمدی را همسان با سایر نقش‌ها دانست و تاکید کرد: برای من بازی در نقش جدی و کمدی تفاوت چندانی ندارد. من آنچه که متن و کارگردان از من بخواهند را بازی می‌کنم. البته همه می‌گویند باید فرق داشته باشد و دلیل این عدم تفاوت برای من را خودم هم نمی‌دانم.

بازیگر فیلم “ابد و یک روز” با اشاره به کهولت سن خود در مورد سایر پیشنهادات ارائه شده برای بازی اذعان کرد: پیشنهادات زیادی برای بازی طی این ماه‌ها شده اما من سن و سالی را پشت سر گذاشته‌ام و برای بازی در چند فیلم توام توان کافی را ندارم و امیدوارم بعد از این کار فیلمی به من پیشنهاد نشود. البته به جز این کار فیلم آکاردئون را هم برای فجر امسال دارم.

وی با اشاره به حضور لس آنجلس-تهران در جشنواره فیلم فجر تصریح کرد: فکر نمی‌کنم نقشم در فیلم “لس آنجلس-تهران” جایزه‌ای را برای من به همراه داشته باشد. واقعیت امر جایزه گرفتن و نگرفتن برای من اصلاً اهمیتی ندارد و برای این چیزها بازی نمی‌کنم و اولویتم نیست.

یزدان بخش تجربه بازی در کنار پرویز پرستویی را لذت بخش خواند و خاطرنشان کرد: این برای اولین بار است که با پرویز پرستویی همبازی شده‌ام. از تجربه بازی در کنار پرستویی فقط همین را می‌توانم بگویم که از بازی در کنار وی بی‌نهایت افتخار می‌کنم.

بازیگر فیلم سینمایی ابد و یک روز در نقش کمدیپربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.