کد خبر: 1933تاریخ انتشار : ۱۰:۲۰:۵۹ - دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲

www.dustaan.com بازتاب توهین فیس بوکی ایرانی‌ها به لیونل مسی در رسانه‌های خارجی/ بیک‌زاده جهانی شدبه گزارش نامه نیوز، پس از همگروهی ایران با آرژانتین در جام جهانی گروه زیادی از کاربران ایرانی فیس بوک با حضور در صفحات منتسب به لیونل مسی مطالب توهین آمیزی علیه این بازیکن منتشر کردند.

رسانه های داخلی ایران با انتشار این خبر آن را مورد نقد قرار دادند و رسانه های خارجی نیز با استناد به خبرگزاری های داخلی این خبر را منتشر کردند.

سایت اشپیگل آلمان یکی از این رسانه هاست که در مطلبی با تیتر “توهین ایرانی ها به مسی در فیس بوک” به این خبر پرداخت.

در این مطلب به استناد یکی از خبرگزاری داخلی، حدود 30 هزار کامنت ایرانی در صفحه فیس بوک مسی منتشر شده که تصویر ناپسندی از ایران پیش از جام جهانی نشان داده است.

جالب اینجاست که در این رسانه عنوان شده نام مسی در ایران به فلز مس شبیه است و ایرانی ها عنوان کرده اند وی مسی است و اگر طلایی هم باشد مقابل ایران حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

جالب تر اینکه عنوان شده مسی باید با هاشم بیک زاده مدافع ایرانی روبرو شود که به نظر می رسد یک شخصیت ویژه در فوتبال ایران است!

در انتهای مطلب این سایت آلمانی به واکنش فدراسیون فوتبال ایران نسبت به این موضوع و عذرخواهی از لیونل مسی اشاره شده است.

سایت اسپانیایی موندو دپرتیوو نیز به این خبر پرداخت و عنوان کرد که هزاران ایرانی در صفحه فیسبوک لیونل مسی به دلیل فامیلی وی “مسی” که مشابه فلز “مس” در زبان فارسی است، با لحن خیابانی و بی ادبانه خود وی را مورد تمسخر قرار دادند و جنجال آفریدند.

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=1933


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 1
  1. mehdi گفت:

    با سلام خواستم نظر خودمو در مورد اسطوره فوتبال جهان مسي بگم ما ايرانيها معمولا انسانهاي شوخ طبعي هستيم حال با اين حالي كه داريم معمولا ادماي بالاتر از مسي رو به شوخي ميگيريم و معمولا منظور بدي هم نداريم مثلا دكتر علي شريعتي باور كنيد تا سه ماه هر مسيجي براي من مي امد يك جوك فوق خنده دار در مورد اين شخصيت بزرگ بود اما ايا خود من كه گاهي با اين طنزها