پنجشنبه , ۱۶ ام آذر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱:۲۵ قبل از ظهر به وقت تهران

این زن مربی اسب سردار آزمون شد +عکس

روزنامه دیلی تلگراف گزارشی درباره خرید اسب ۵۰۰ هزار دلاری سردار آزمون از میشل پین ستاره اسب سواری استرالیا منتشر کرده است.

پیش‌نویس خودکار

به گزارش ورزش سه، اجرای خرید اسب سردار آزمون از استرالیا یکی از اتفاقات جالب توجه در هفته‌های اخیر بوده است و روزنامه دیلی تلگراف نیز با انتشار گزارشی به این موضوع پرداخته و نوشته است: آزمون زمانی تصمیم به این کار گرفت که به همراه مادرش فیلم Ride Like a. Girl را تماشا کرد که داستان زندگی میشل پین و برادرش را نقل کرده است. بعد از دیدن این فیلم، آزمون در یک پیام اینستاگرامی به پین تبریک گفت و از او خواست تا یک اسب را برایش تربیت کند.
فیلم «مثل یک دختر سوار شو» ماجرای قهرمان میشل پین را به شکلی جالب توضیح داده و همچنین در ۵ آیتم مختلف کادیدای کسب جایزه بوده است. میشل پین سوارکار ۳۴ ساله‌ای است که چهار سال پیش با قهرمانی در جام ملبورن کاپ، به اولین زنی تبدیل شد که برنده این تورنمنت شده است. او البته در این سال‌ها جنجال‌های زیادی را هم داشته که یکی از آن به مصدومیتش یک سال پس از قهرمانی مربوط می‌شود.

به گفته دیلی تلگراف هفته گذشته اسب ۵۰۰ هزار دلاری برای آزمون خریداری شد که این اسب کره یک ساله، در اختیار قهرمان اسب دوانی بریتانیا بود. پین درباره این موضوع پیش‌تر گفت: آزمون هیچ ارتباطی در استرالیا ندارد، اما توجه زیادی به مسابقات اسب‌دوانی در استرالیا دارد. او اسبی قهرمان در ایران دارد و می‌خواهد یک استرالیایی‌اش را هم داشته باشد. او به طور کامل مسابقات اسبدوانی را زیر نظر دارد و شب‌ها برای تماشای مسابقات بیدار می‌ماند.

این در حالی است که قرار بود آزمون در ماه آپریل سفری به استرالیا داشته باشد، اما شیوع ویروس کرونا مانع از این اتفاق شد.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *