کد خبر: 117107تاریخ انتشار : ۱۵:۲۴:۱۵ - دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵

فردی که در سال ۱۳۷۴ به شلیک اسلحه در جهرم مرتکب قتل شده بود، پس از ۲۱ سال در یکی از شهرستان های استان تهران شناسایی و بازداشت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم گفت: فردی که ۲۱ سال پیش با شلیک اسلحه کلاش، شهروند جهرمی را به قتل رسانده بود، در یکی از شهرستان های استان تهران شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ عبدالعظیم انصاری ضمن بیان این مطلب افزود: فردی به هویت «الف – ق» در سال ۱۳۷۴ با استفاده از اسلحه کلاش پس از قتل عمد یکی از شهروندان جهرمی به نام «ح- ک» متواری شده بود.

 

وی ادامه داد: با توجه به تاکید بر کشف جرایم خشن در سال های گذشته، تیم ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان جهرم پس از مدت ها اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، مخفیگاه قاتل فراری را در یکی از شهرستان های استان تهران شناسایی کردند.

 

انصاری تصریح کرد: متهم که با هویت جعلی مشغول به کار شده بود، با هماهنگی مقام قضائی توسط کاراگاهان اعزامی از جهرم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به شهرستان جهرم منتقل شد.

 

وی اضافه کرد: متهم ۳۸ ساله در تحقیقات تخصصی همچنان قصد داشت خود را با هویت جعلی معرفی کند که با درایت و هوشیاری پلیس، لب به اعتراف گشود و به قتل مرحوم « ح- ک» در سال ۱۳۷۴ به دلیل اختلافات قبلی اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با تاکید بر اینکه هیچ پرونده ای تا دستگیری مجرمان و حصول نتیجه از سوی دستگاه قضائی و نیروی انتظامی بسته نخواهد شد، خاطرنشان کرد: این قاتل فراری برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

0

 

پربیننده ترین مطالب روز
https://www.dustaan.com/?p=117107


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ کلوب فیسنما وطن لینک

برچسب ها


انتشار یافته : 0