کد خبر: 208648تاریخ انتشار : ۱۴:۵۰:۱۹ - سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶

ادامه روند کاهش دید افقی در اهواز / گرد و غبار تا عصر می‌ ماند، مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و خاک و کاهش کیفیت دید تا بعد از ظهر امروز خبر داد.

اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان :  میزان غلظت گرد و غبار در اهواز به بیش از ۴۷ برابر حد مجاز رسیده است ، میزان حد مجاز آلاینده‌ها در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.

www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر www.dustaan.com گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر

گرد و غبار شدید در اهواز به روایت تصویر


پربیننده ترین مطالب روزنحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0