کد خبر: 105657تاریخ انتشار : 20:36:35 - شنبه 27 آذر 1395

باشگاه روسی روستوف مبلغ ۷ میلیون یورو برای واگذاری سردار آزمون ، بازیکن ایرانی اش در نظر گرفته است. این درحالی است که باشگاه های بزرگی چون لیورپول و دورتمند خواهان به خدمت گرفتن وی هستند.

www.dustaan.com گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال ایران؛ هفته ای ۳۰۰ میلیون تومان!

در شرایطی که خبرگزاری‌ها و نشریات معتبر اروپا از علاقه باشگاه لیورپول به خرید سردار آزمون حرف می‌زنند، این ستاره ایرانی آسوده‌خاطر و با استفاده از تعطیلات لیگ روسیه به مسافرت رفته است.

مهاجم ملی‌پوش و بااستعداد کشورمان هنوز یک سال و نیم دیگر با باشگاه روستوف قرارداد دارد و این باشگاه هم مبلغ ۷ میلیون یورو برای واگذاری سردار آزمون روی او قیمت گذاشته است.

به عبارت بهتر لیورپول، بنفیکا و حتی دورتموند که گفته می‌شود این یکی هم به شدت خواهان جذب ستاره ایرانی است باید رضایت باشگاه روستوف روسیه را جلب کنند.

البته قربان بردیف که نقش ویژه‌ای در رشد سردار آزمون داشته به او توصیه کرده است فعلاً ‌به لیورپول نرود چون روی نیمکت یا سکوها خراب می‌شود اما با این حال احتمال پیوستن این پسر دوست‌داشتنی ترکمن به لیگ برتر انگلیس کم نیست.

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید در صورت پیوستن سردار آزمون به لیورپول این بازیکن چه دستمزدی خواهد گرفت؟ اگر این‌طور است باید ابتدا اشاره‌ای به دستمزد هفتگی برخی از بازیکنان لیورپول داشته باشیم.

جیمز میلنر: ۱۲۰ هزار پوند

دنیل استوریج: ۱۲۰ هزار پوند

جوردن هندرسون (کاپیتان تیم) : ۱۰۰ هزار پوند

روبرتو فرمینو: ۱۰۰ هزار پوند

ساریومانه: ۹۰ هزار پوند

لوکاس لیوار: ۸۰ هزار پوند

کوتینیو:۷۵ هزار پوند

آدام لالانا: ۶۵ هزار پوند

لازار مارکوویچ: ۶۰ هزار پوند

امره جان: ۵۵ هزار پوند

جو آلن: ۴۵ هزار پوند

دانیل اوریگی: ۱۵ هزار پوند

آدام بوگدان: ۱۵ هزار پوند

جوگومز: ۱۰ هزار پوند

همچنین کریستین بنتکه مهاجم بلژیکی که دستمزد ۱۴۰ هزار پوندی در هفته با لیورپول داشت رد شد تا پرداخت‌های باشگاه متعادل شود!

شنیدیم در صورتی که سردار آزمون به لیورپول برود آنگاه درآمد هفتگی حداقل ۱۵ هزار پوند در هفته خواهد داشت. یعنی به اندازه دانیل اوریگی می‌گیرد!

با احتساب هر پوند حدود ۵ هزار تومان در بازار تهران می‌توان به این جمع‌بندی رسید که سردار آزمون در صورت رفتن به لیورپول ماهانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان درآمد خواهد داشت.

به عبارت بهتر ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان سالانه از باشگاه سرشناس بندر لیورپول دریافت می‌کند که برای شروع یک آسیایی در لیگ برتر انگلیس مبلغ قابل توجهی است.

البته باید دید مذاکرات نمایندگان باشگاه لیورپول با سران باشگاه روستوف روسیه به کجا خواهد انجامید؟

0/5 ( 0 نظر )پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.