کد خبر: 618تاریخ انتشار : ۱۱:۵۸:۳۹ - سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۲

یک عنصر خودفروخته قصد داشته با بعضی عناصرضدانقلاب دیگر در تهران و چند شهر دیگر اقدام به کشف حجاب نمایند

به گزارش خبرنو به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ یکی از خبرنگاران با پیگیری هایی که در تهران انجام داده است توانسته با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ و وزارت اطلاعات یکی از زنان بی بند وبار که در تهران اقدام به کشف حجاب کرده و یکی از سرکردگان و خودفروخته های ضد انقلاب بوده است را شناسایی و دستگیر کردند.

این زن که در چند روز قبل در تهران بصورت آزادانه گشت و گذار می کرده است و کسی هم متوجه زن بودن وی نشده، هنگام صحبت کردن با خبرنگار انقلابی و بصورت اتفاقی و از روی لحن صحبت کردن و اندام شناخته شده و سپس با پیگیری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی دستگیر شد.

www.dustaan.com کشف حجاب هدف دار یک زن در تهران+تصویر

کشف حجاب هدف دار یک زن در تهران+تصویر

این زن که هم اکنون در بازداشت به سر می برد، پس از پانزده سال خارج نشینی به ایران بازگشته است و لیدر اصلی جریان بی عفتی در تهران بوده است. وی رسما در بازجویی خود پس از دستگیری اش هدفش را ترویج بی حیایی در جامعه اسلامی ایران عنوان کرده و اعلام داشته است که با چند زن دیگر قصد داشته اند در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 92جریان کشور را به سمت و سو های از پیش طراحی شده ضد انقلاب ببرند که خوشبختانه با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس پیشگیری نیروی انتظامی و همکاری یکی از خبرنگاران خنثی گردید. وی و چند فرد مرتبط با آن در تهران دستگیر شدند که جای تقدیر فراوان دارد.
نامبرده رسما همکاری خود را با مخالفان نظام افشا کرده است و اینکه قصد داشته با بعضی عناصر خود فروخته دیگر در تهران و چند شهر دیگر اقدام به کشف حجاب نمایند که خوشبختانه نتوانسته به جایی برسد و اقدامی انجام دهد و در اولین روزهای کشف حجاب در تهران بدست سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 2
 1. samii گفت:

  باسلام
  اینقدرمسایل کوچک وافرادکوچک رابزرگ نکنید
  اینقدرازکاه کوه نسازید
  سیستم باید کوچک باشد که دنبال یک زن باشد ویک زن بتواندسیستم رامسخره خودکند
  برای مکتب بزرگی چون اسلام
  قبیح است که دنبال یک حرکت یک زن باشد
  خداحافظ

 2. فرهاد گفت:

  ساده لوحی است که ازکنار این مسدئله به سادگی بگذریم.مرگ بر بی حجاب

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.