کد خبر: 304432تاریخ انتشار : ۹:۰۵:۲۲ - سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

دروغ بزرگ یک دختر پولدار در دانشگاه شهید بهشتی تهران پشت پرده عجیبی داشت.

www.dustaan.com پشت پرده دروغ بزرگ دختر دانشجو در تهران

این دختر سرکلاس های دندان پزشکی می رفت تا این که نزد دوستانش ادعا کرد بدون کنکور و تنها با پرداخت پول میلیاردی دانشجو شده است.

پس از آن، وی که بدون شرکت در کنکور و حتی ثبت نام در دانشگاه اقدام به حضور در کلاس های رشته دندان پزشکی کرده بود بازداشت شد.

از چندی پیش، با پیگیری حراست دانشگاه شهید بهشتی پرونده ای برای رسیدگی در اختیار کلانتری ولنجک قرار گرفت که در آن دختری جوان بدون طی هرگونه مراحل ثبت نام و حتی شرکت در کنکور در کلاس‌های تئوری و عملی رشته دندان پزشکی این دانشگاه حضور یافته بود.

رسیدگی به این موضوع در دستورکار ماموران کلانتری قرار گرفت و در تحقیقات آنان مشخص شد که دختری ۲۳ ساله به نام سیمین از کمتر از یک سال قبل در کلاس‌های درس رشته دندان پزشکی در دانشگاه شهید بهشتی حاضر شده است و به دیگر دانشجویان گفته که با پرداخت چندین میلیارد و بدون شرکت در کنکور در این دانشگاه ثبت نام کرده است.

همین موضوع سبب نارضایتی دیگر دانشجویان شد و اعتراض خود را به حراست دانشگاه اعلام کردند. ماموران کلانتری ولنجک روز یک شنبه این دختر جوان را دستگیر کردند و سیمین در بازجویی ها اقرار کرد که هیچ گونه ثبت نامی در دانشگاه نداشته است و با سوءاستفاده از بی‌توجهی ماموران حراست در ورودی دانشگاه وارد آن جا شده است و با توجه به علاقه ای که به رشته دندان پزشکی داشته، در کلاس های آن شرکت کرده است.

تجسس های پلیسی نشان داد  خانواده این دختر جوان در خارج از کشور زندگی می کنند و خودش نیز در طول سال چندین بار به اروپا و دیگر کشورها سفر داشته است  و از آن جایی که  وضعیت مالی خوبی دارد، وقتی دیگر دانشجویان از وی درباره حضور و نحوه قبولی اش در دانشگاه پرسیده اند، مدعی شده است که با پرداخت چندین میلیارد تومان پول به دانشگاه امتیاز تحصیلی در این رشته را خریده است که در تحقیقات ماموران مشخص شد این ادعا به هیچ عنوان صحت ندارد و چنین امکانی وجود ندارد. تحقیقات پلیسی نشان داد هیچ گونه جعلی در این زمینه رخ نداده و سیمین تنها با سوءاستفاده از غفلت عوامل حراست در ورودی دانشگاه در کنترل کارت دانشجویی وارد دانشگاه شده است.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.