کد خبر: 249946تاریخ انتشار : ۱۴:۰۵:۰۳ - دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

آمدنیوز و کانال‌های ضدانقلاب درحالی نهاد‌های نظامی و انتظامی ایران را به دلیل فوت مریم فرجی متهم می‌کردند که نامزد سابق وی به قتل این دختر جوان اعتراف کرد.

خبرگزاری فارس: پس از اغتشاشات دی ماه سال گذشته بازار شایعات توسط رسانه‌های ضدانقلاب و به خصوص آمدنیوز داغ شد. در این میان کشته‌سازی و پروژه شهید سازی در دستور کار رسانه‌های وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی قرار گرفت.

یکی از این شایعات نیز دستگیری و فوت دختری به نام «مریم فرجی» توسط دستگاه‌های امنیتی در زندان بود.

www.dustaan.com واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +تصاویر

حتی این رسانه‌های ضدانقلاب برای تشویش اذهان عمومی و سیاه‌نمایی علیه نیرو‌های نظامی ایران، دروغ‌های شاخداری را مطرح کردند.

www.dustaan.com واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +تصاویر

اما سردار عباسعلی محمدیان رییس پلیس استان البرز در این باره به ایران گفت: این دختر جوان در جریان درگیری‌های دی ماه ۹۶ از سوی پلیس دستگیر شده بود، اما ۲۴ ساعت بعد آزاد شد.

وی با تکذیب ارتباط قتل مریم فرجی با مسائل سیاسی گفت: وی در توطئه شوم خواستگارش کشته شده است این درحالی است که پیش از این در شبکه‌های مجازی عامل قتل وی را نیرو‌های امنیتی اعلام کرده بودند.

همچنین جهانشاهلو دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس با اشاره به مفقود شدن خانم مریم فرجی عنوان کرد: فردی که نامزد سابق این خانم بود چند روز قبل دستگیر شد و با توجه به دلایل و شواهد کافی به قتل وی اعتراف کرد.
وی افزود: جسد مقتول که در باغ خواهر قاتل دفن شده بود خارج و جهت اقدامات قانونی به پزشکی قانونی تحویل شد.

پس از روشن شدن ابعاد این حادثه، برخی از کاربران نیز به ادامه شایعات ادامه دادند درحالی که وکیل خانواده فرجی آن را تکذیب کرد.

www.dustaan.com واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +تصاویر

 

www.dustaan.com واقعیت فوت «مریم فرجی» چه بود؟ +تصاویر

محمدحسین آقاسی، وکیل مریم فرجی در گفتگو با یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای تاکید کرد: انگیزه قتل مریم شخصی بوده و ربطی به مسائل دی‌ماه سال گذشته که منجر به بازداشت خانم فرجی شده بود، نداشته است.

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.