کد خبر: 224437تاریخ انتشار : ۱۱:۵۳:۱۴ - چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

پسر ۱۲ ساله اهل ادینبورگ اسکاتلند که به همراه خانواده اش مشغول گذراندن تعطیلات در فلوریدای آمریکا بود با خوش شانسی از مرگ گریخت. ” شان مک کونل” که توسط یک گاو کوسه مورد حمله قرار گرفته بود تنها از ناحیه پا دچار جراحت شد.

او در این خصوص گفت: ” کنار دریا در حال قدم زدن بودم و برای اذیت نشدن چشمانم از نور شدید آفتاب، دو دست خود را روی صورتم قرار داده بودم. ناگهان به علت نداشتن دید به داخل آب سقوط کردم و مورد حمله یک گاو کوسه قرار گرفتم. بلافاصله یکی از افرادی که در آن نزدیکی حضور داشت به کمک من آمد و مرا از آب بیرون کشید. هر دو پای من می‌لرزید و من هیچ چیزی احساس نمی‌کردم. ”

www.dustaan.com نجات معجزه آسای پسر نوجوان درحمله مرگبار گاو کوسه! +تصاویر

شان بلافاصله به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. بنا به گفته پزشکان این پسر نوجوان در صورت نپوشیدن کفش، هر دو پای خود را از دست می‌داد. شان به همراه پدر و مادرش و همچنین دو برادرش سرگرم گذراندن تعطیلات در خانه عمویش در منطقه “فورت لائودردال” فلوریدا بودند.

www.dustaan.com نجات معجزه آسای پسر نوجوان درحمله مرگبار گاو کوسه! +تصاویر

گفتنی است؛ گاو کوسه‌ها در سراسر جهان در مناطق ساحلی یافت می‌شوند. این جانور دریایی دارای حدود ۳۵۰ دندان تیز برشی است و طول آن معمولا به حدود ۱۱ فوت می‌رسد. آن‌ها تهاجمی هستند و کوسه‌ها و دلفین‌ها غذای آن‌ها را تشکیل می‌دهند.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.