کد خبر: 90999تاریخ انتشار : ۹:۴۶:۱۷ - یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵

سایت صهیونیستی دبکا در گزارشی مدعی شده است که اعزام سه فروند کشتی جنگی ایران به «خلیج عدن»  پس از حمله موشکی آمریکا به مراکز راداری نیروهای یمنی نشانگر عزم این کشور برای  شروع دور جدیدی از رویارویی دریایی با ناوشکن‌های آمریکایی است.

www.dustaan.com ایران آمادگی رویارویی دریایی با ناوشکن‎های آمریکا را دارد

 

وبگاه تحلیلی-خبری «دبکا» وابسته به رژیم صهیونستی در مطلبی مدعی شد که اعزام سه فروند کشتی جنگی ایران به «خلیج عدن»  پس از حمله موشکی آمریکا به مراکز راداری نیروهای یمنی نشانگر عزم این کشور برای  شروع دور جدیدی از رویارویی دریایی با ناوشکن‌های آمریکایی است.

«دبکا»  به نقل از منابع نظامی خود مدعی شد که ناوگروه ۳۴ رزمی ایران که هم اکنون درخلیج عدن مستقر هستند متشکل از ناوشکن  البرز که حامل موشک های هدایت شونده است.

این پایگاه صهیونستی با اشاره به اعزام نوع کشتی‌های جنگی  و ناوشکن ایران به خلیج عدن می نویسد: با وجود حمله موشکی آمریکا به رادارهای انصارالله نیروی دریایی ایران عقب نشینی نخواهد کرد و هم اکنون درحال آماده سازی دوره تازه ای از رویارویی دریایی با آمریکا است.

 

پربیننده ترین مطالب روز
مرجع : خبرگزاری میزان

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

https://www.dustaan.com/?p=90999


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0