ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 260015

شیوع یک مخدر خطرناک در انگلیس که مصرف کنندگان آن را به اقدامات عجیب، از جمله پرش از بالای ساختمان وا می‌دارد، سبب نگرانی مقامات این کشور شده است.

www.dustaan.com مخدری که مصرف‌ کنندگان را به پرواز در می‌ آورد +تصاویر

طبق گزارش بی بی سی، پلیس انگلیس گفته است مصرف این نوع مواد مخدر که «monkey dust» (غبار میمون) نام دارد سبب می‌شود افراد دیگران را گاز بگیرند، به داخل خانه‌های مردم بدوند و خود را از بالای ساختمان به پایین پرت کنند. محبوبیت این مخدر صنعتی به خصوص در میدلندز غربی در حال افزایش است.

www.dustaan.com مخدری که مصرف‌ کنندگان را به پرواز در می‌ آورد +تصاویر

یک دختر ۱۹ ساله در گفتگو با بی بی سی اعلام کرد: «هنگام شب به دلیل آنکه برخی افرادی که این نوع ماده مخدر را مصرف کرده اند، می‌خواهند بیرون بیایند، من قادر به بیرون رفتن نیستم. در شب می‌بینید برخی افرادی که این نوع ماده مخدر را مصرف کرده اند، دست‌های خود را می‌چرخانند و داد و فریاد می‌زنند که این مسأله سبب وحشت من از مرگ می‌شود».

طبق گفته بی بی سی، «مانکی داست» یک ماده مخدر از نوع B. بوده که برای سال‌ها رواج داشت. اما حالا مقامات شهر «استوک آن ترنت» نگران هستند این مسأله به یک اپیدمی تبدیل شود. این ماده مخدر می‌تواند سبب شود مصرف کنندگان آن احساس درد نکنند و توهماتی را تجربه کنند که آن‌ها را غیر قابل پیش بینی می‌کند.

در یک مورد، پلیس شهر استوک، جلوی جوانی را گرفت که تلاش داشت خود را از بالای یک خانه به پایین پرت کند. او خود را «غول سبز» شخصیت فیلم «Incredible Hulk» می‌نامید و مدعی بود پرش وی مشکلی برای زندگی اش پیش نخواهد آورد.

www.dustaan.com مخدری که مصرف‌ کنندگان را به پرواز در می‌ آورد +تصاویر

روزنامه سان انگلیس گفته است مقامات این کشور همچنان به دنبال پخش کنندگان این ماده مخدر هستند. طبق گفته یکی از مصرف کنندگان، این ماده دو پوند استرلینگ به فروش می‌رسد که قیمت بسیار ناچیزی است.//باشگاه خبرنگاران

پربیننده ها

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.