چهارشنبه , ۳۰ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۴ قبل از ظهر به وقت تهران

ماجرای حمله شبانه اوباش به بیمارستان پورسینای رشت +عکس

این اولین باری نیست که یک مرکز درمانی هدف حمله اراذل و اوباش قرار می‌گیرد و بامداد هشتم مهرماه نیز گروه دیگری از اراذل به بخش اورژانس بیمارستان پورسینای رشت حمله‌ور شدند و برخی از مراجعان و همراهان به این مرکز را هدف ضربات قمه خود قرار دادند که فیلم این درگیری خونبار، لحظاتی بعد در فضای مجازی منتشر شد.

ماجرای حمله شبانه اوباش به بیمارستان

به گزارش خبرنگار جام‌جم، دکتر سیروس امیرعلوی، رئیس مرکز دانشگاهی پورسینا رشت با اشاره به حمله اوباش به این مرکز درمانی و ایجاد رعب و وحشت در میان بیماران و همراهان‌شان گفت: «این حمله ساعت دو بامداد در بخش اورژانس رخ داد و پس از مدت کوتاهی، زد و خورد به محوطه خارج از اورژانس کشیده شد. با ادامه دعوا در خارج از اورژانس، تنی چند از بیماران و همراهان‌شان در اثر ضربات قمه مجروح شدند.»
وی افزود: «اراذل و اوباش در جریان این حمله، چهار نفر را مصدوم کردند که پس از انجام مراقبت‌ها و دریافت درمان‌های لازم، حال آنان رو بهبودی است و یک نفر از آنان نیز مرخص شده است.»
رئیس مرکز پورسینا رشت با اشاره به دخالت سریع نیروی انتظامی در برقراری نظم در محوطه داخلی و خارجی بیمارستان اظهار کرد: «تعدادی از ضاربان، در سریع‌ترین زمان، توسط عوامل نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند. تعدادی دیگر نیز تحت‌تعقیب هستند.»
در عین حال، سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری اراذل و قمه‌کش‌های بیمارستان پورسینای رشت خبر داد و به جام‌جم گفت: «پلیس به محض اطلاع از وقوع این درگیری به بیمارستان پورسینا اعزام شد که تعدادی از عاملان این حادثه و اراذل و اوباش دستگیر شدند و شناسایی سایر متهمان نیز در دستور کار پلیس قرار دارد. یکی از اراذل و اوباش حادثه بیمارستان پورسینا که به اشکالی قصد قدرت‌نمایی داشت، در یک عملیات با اصابت گلوله پلیس به پایش دستگیر شد و هم‌اکنون در بیمارستان بستری است. همچنین انتشار‌دهنده فیلم نیز تحت پیگرد قانونی است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *