جمعه , ۲۶ ام شهریور ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۸:۴۷ قبل از ظهر به وقت تهران

قاتل زینب کوچولو به ۱۲ بار اعدام محکوم شد +عکس

قاتل زینب کودک ۸ ساله پاکستانی که اقدام غیرانسانی او جنجال آفرین شده بود به ۱۲ بار اعدام و پرداخت ۳میلیون روپیه محکوم شد.

به گزارش ای آر وای نیوز، دادگاه عالی پاکستان سرانجام مجازات قاتل وحشی کودک ۸ ساله پاکستانی را اعلام کرد.

گزارش‌ها حاکی است طبق دستور دادگاه عمران به ۱۲ بار اعدام به دلیل تجاوز و قتل «زینب» و دیگران کودکان کم سن و سال محکوم شده است.

 

قاتل زینب کوچولو به 12 بار اعدام محکوم شد +عکس

 

وی عامل قتل و تجاوز به «نور فاطمه ۷ ساله، عایشه ۵ ساله و لائبه ۸ ساله» نیز بوده است و این دلیل حکم سنگین دادگاه علیه وی می‌باشد.

این حکم توسط دادگاه ویژه مبارزه با تروریسم صادر شده است و به این ترتیب پرونده یکی از جنجالی‌ترین قتل‌های سال ۲۰۱۷ پاکستان رو به بسته شدن است.

گفتنی است عمران در عملی غیر انسانی به حداقل ۷ کودک تجاوز کرده و آنان را به قتل رسانده است که حکم قتل ۳ کودک دیگر به زودی اعلام خواهد شد.

دادگاه عالی پاکستان پیش از این درخواست عفو وی را رد کرده و اعلام کرده بود قاتل این کودکان را که باعث جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شد به شدت مجازات خواهد کرد.

سال گذشته جنازه زینب در یک زباله‌دانی پیدا شد و تحقیقات پزشکی قانونی نشان داد پیش از کشته شدن بار‌ها به وی تجاوز صورت گرفته است.

مدتی پس از قتل زینب پلیس با انجام تحقیقات گسترده موفق به دستگیر کردن قاتل وی شد و پس از کش و قوس‌های بسیار دادگاه رای نهایی را در مورد وی صادر کرد.

این در حالی است که رسانه‌های پاکستانی با اشاره به حادثه تلخ قتل آتنا اصلانی کودک ایرانی، خواستار برخوردی مشابه با قاتل زینب بودند.

 

 

/تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *