کد خبر: 4040تاریخ انتشار : ۱۹:۱۷:۱۹ - شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

شرکت ایران خودرو به مناسبت ایام دهه فجر، محصولات خود را با شرایط ویژه در راستای تامین خواسته و رضایت مشتریان و نمایندگان عرضه می کند.

www.dustaan.com فروش ویژه محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر
فروش ویژه محصولات “ایران خودرو” به مناسبت دهه فجر
به گزارش نامه نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام معاونت فروش و بازاریابی به نمایندگی های سراسر کشور که از 12 تا 22 بهمن اعتبار دارد، تمامی محصولات این طرح بجز گروه پارس، سمند و رانا، از امکان انتخاب کارت طلایی یک ستاره با ٢۵ درصد تخفیف برخوردارند.

مشتریان می توانند در صورت تمایل آپشن مولتی رهیاب را به مبلغ سه میلیون ریال انتخاب کنند.لازم به توضیح اینکه فروش ویژه بهمن ماه ایران خودرو از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 13 بهمن ماه فعال خواهد شد. 

بر اساس این گزارش، برای بهره برداری مشتریان و توزیع مناسب، ثبت نام صرفا یک فقره به ازای هر کد ملی و تنها برای مشتریان حقیقی  امکان پذیر است. 

معاونت فروش و بازاریابی به نمایندگی های مجاز تاکید کرده  است، انصراف از خرید بدون احتساب سود و یا جریمه ممکن است و موعد تحویل ذکر شده برای فروش فوری نقدی،  تنها در صورت تحویل پرونده ظرف ۴٨ ساعت تعیین شده است. 

ثبت نام فقط به صورت اینترنتی و از طریق وب سایت های  ikco.iranecar.com   و www.ikco.com  صورت می گیرد و  نمایندگان هنگام ثبت نام از مشتریان حتما باید مدارک مورد نیاز برای احراز سکونت را مد نظر قرار داده و بر اساس آن اقدام کنند.

 

پربیننده ترین مطالب روزhttps://www.dustaan.com/?p=4040


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0