یکشنبه , ۲۳ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۳:۵۲ بعد از ظهر به وقت تهران

طلب بودروف از ۶۰ هزار به ۱۲۵ هزار یورو رسید!

بودوروف روز شنبه ۲۴ اسفند سال ۹۸ در نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام کرد باید ۶۰ هزار یورو ظرف ۱۵ روز آینده یعنی تا ۱۰ فروردین ۹۹ به حسابش واریز شود، در غیر این صورت او قرارداد را یک‌طرفه فسخ می‌کند. گویا این نامه همزمان با نامه اول میلیچ به باشگاه استقلال بوده که آن بازیکن هم استقلال را تهدید کرده بود.

باشگاه پس از دریافت نامه بودوروف، به دلیل مشکلات مالی موفق نشد پول را پرداخت کند، بنابراین بازیکن بلغارستانی نامه فسخ قرارداد خود را به فیفا ارسال و یک‌طرفه قراردادش با استقلال را پایان داد. بودوروف پیش از فسخ قراردادش اعلام کرده بود در صورتی که ۶۰ هزار یورو را دریافت کند، راضی به فسخ خواهد بود، چون می‌داند نتوانسته توقعات باشگاه را برآورده کند. البته که تعطیلی لیگ برتر هم به راحتی حق را به آن‌ها می‌داد، چون بازی برگزار نشد که او بخواهد مابقی پولش را دریافت کند.

بودوروف بعد از فسخ، از طریق وکیل خود شکایت علیه استقلال را تنظیم کرد. حالا باشگاه استقلال مجبور است نه ۶۰ هزار یورو که ۱۲۵ هزار یورو (پول کامل قرارداد) را به بودوروف پرداخت کند. به زبان ساده‌تر استقلال می‌توانست با یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان با بازیکن بلغار تمام کند ولی با ارز دیروز باید حدود دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون به این بازیکن بدهد. تازه این وضعیت یورو در بازار امروز است و در آینده مشخص نیست.

طلب بودروف از ۶۰ هزار به ۱۲۵ هزار یورو رسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *