کد خبر: 73060تاریخ انتشار : ۱۷:۰۸:۰۶ - پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

استفاده از کلمات توهین‌آمیز از سوی ترامپ برای یک کودک بدآموزی به همراه داشته است، صحبت های اسلام هراسانه و ن‍ژادپرستانه وی نیز عواقب بسیاری در جامعه آمریکا ایجاد کرده است.

www.dustaan.com سخنرانی های ترامپ برای کودکان بداموزی دارد!

بر اساس تحقیق صورت گرفته از سوی یک موسسه آمریکایی، روش سخنرانی توهین‌آمیز دونالد ترامپ بر کودکان نیز تأثیرگذار بوده است.
در جریان یکی از گردهمایی های “دونالد ترامپ” نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا، در ایالت ویرجینیا، کودکی ۱۰ ساله با صدای بلند به فحاشی علیه کلینتون، نامزد حزب دموکرات، پرداخت.

مادر این کودک پس از گردهمایی در پاسخ به خبرنگاران گفت که فرزندش حق دارد هرآنچه را می خواهد بیان کند؛ اما به دلیل سن کمش اجازه نداد رسانه ها با او مصاحبه کنند.

درحالی که استفاده یک کودک ده ساله از کلمات توهین آمیز، شاید برای ما بسیار شوکه کننده به نظر رسد؛ اما با توجه به رفتار، اخلاق و طرز صحبت کردن ترامپ، می توان انتظار داشت که طرفداران وی و کودکانی که تحت تاثیر او قرار می گیرند نیز ادبیات توهین آمیزش را مورد استفاده قرار دهند.

اگرچه استفاده از کلمات توهین‌آمیز از سوی ترامپ برای یک کودک بدآموزی به همراه داشته است، صحبت های اسلام هراسانه و ن‍ژادپرستانه وی نیز عواقب بسیاری در جامعه آمریکا ایجاد کرده است.

یک موسسه تحقیقاتی در جدیدترین بررسی خود اعلام کرد اقدامات و صحبت های ترامپ باعث افزایش خشونت در میان کودکان شده است. این موسسه در گزارش خود اعلام کرده در بحث های اخیر انتخاباتی میان کودکان، میزان استفاده از کلمات و واژگان توهین آمیز به سطح کم سابقه ای افزایش پیدا کرده است.

پربیننده ترین مطالب روز


مرجع : باشگاه خبرنگاران

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
به اشتراگ بگذارید!
  تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.