کد خبر: 267173تاریخ انتشار : ۱۷:۳۴:۴۵ - یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷

ایران نوشت: مرد متأهل که پس از درگیری با همسر صیغه‌ای‌اش او را در خودرو خفه کرده بود صبح دیروز به اتهام قتل عمد در شعبه دهم دادگاه کیفری محاکمه شد.

رسیدگی به این پرونده از آبان پارسال به‌دنبال ناپدید شدن دختر جوانی به نام پرنیان آغاز شد. با مراجعه خانواده او به اداره پلیس تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی برای یافتن وی تشکیل شد.

خیلی طول نکشید که جسد دختر جوان حوالی شهرک اندیشه در شهریار کشف شد.

در حالی که کارآگاهان به‌دنبال ردپای عامل قتل بودند مردچهل وسه ساله‌ای خودش را به اداره پلیس معرفی کرد و گفت که پرنیان را به قتل رسانده است. با اعتراف این متهم کیفرخواست وی به اتهام قتل عمد صادر شد وصبح دیروز فرید از زندان به شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی قربانزاده انتقال یافت تا محاکمه شود.

در آغاز جلسه اولیای دم خواستار قصاص متهم شدند. سپس متهم در جایگاه قرار گرفت ودر شرح ماجرا به دادرسان دادگاه گفت: پرنیان صیغه من بود. چند ماه بعد او چهل وپنج میلیون تومان از من برای سرمایه‌گذاری در یک شرکت قرض کرد. یک سالی گذشت اما او پولم را پس نمی‌داد این آخری‌ها هم موضوع ازدواج دائم را مطرح کرده بود ومی‌گفت باهم ازدواج کنیم من می‌خواهم صاحب فرزند شوم… من هم که خودم زن و بچه داشتم نمی‌توانستم خواسته او را اجابت کنم و با این حرف‌ها می‌خواست پولم را ندهد. روز حادثه داخل خودرو نشسته بودیم که درگیر شدیم و او را خفه کردم جسدش را به شهریار بردم ودر حاشیه شهر انداختم وپا به فرار گذاشتم اما خیلی زود پشیمان شدم وخودم را به پلیس معرفی کردم.

پس از اظهارات متهم قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.