کد خبر: 274624تاریخ انتشار : ۹:۵۹:۵۲ - پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

رئیس پلیس فتای استان گلستان از برداشت غیرمجاز مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب بانکی شهروند گلستانی خبر داد.

www.dustaan.com دستگیری عروسی که حساب مادر شوهرش را خالی می کرد!

به گزارش خراسان ؛سرهنگ دوم ابراهیم پرسا اظهار کرد: شهروند گرگانی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه و اظهار کرد به صورت غیرمجاز از حسابش مبالغی برداشت شده که خواهان پیگیری موضوع است.

وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتای استان، مشخص شد مبلغ ۱۵ میلیون ریال از حساب وی در چند مرحله به صورت غیرمجاز برداشت شده که پس از انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، متهم که عروس خانواده بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی احضار شد.

سرهنگ پرسا اظهار کرد: در این پرونده متهم با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی اقدام به فعال کردن رمز اینترنتی آن کرده که در چند مرحله خرید اینترنتی انجام داده بود.

این مقام انتظامی گفت: شهروندان از واریز مبالغ زیاد به حساب‌هایی که بیشتر با آن سروکار دارند یا رمز اینترنتی آن فعال است، خودداری کنند.

سرهنگ پرسا از شهروندان خواست اطلاعات مالی و بانکی شان را با دقت نزد خود نگه دارند و رمز کارت را به صورت دوره‌ای تغییر دهند و ضمن فعال کردن امکان دریافت پیامک، از تراکنش‌های انجام شده حساب خود مطلع شوند.

رئیس پلیس فتای استان گلستان در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسwww.Cyberpolice.ir بخش تماس با ما در میان بگذارند.پربیننده هابه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.