ارسال شده در مجله خبری دوستان - کد مطلب : 297141

پسر جوانی که به خاطر چشم‌های بادامی‌اش مورد تمسخر بچه محل‌ها قرار می‌گرفت، در یک نزاع خیابانی مرتکب قتل شد و به‌خاطر ارتکاب این جنایت، قضات دیوان عالی کشور او را مستحق اعدام تشخیص دادند.

www.dustaan.com حکم اعدام برای پسر چشم بادامی!

به گزارش «ایران»، بیست‌وهفتم آذر سال ۹۶ درگیری چند پسر جوان در یکی از خیابان‌های ورامین به خون کشیده شد و در آن میان پسر ۲۲ ساله‌ای به‌نام محمد اسماعیل جان سپرد.
مأموران پلیس جوانی ۲۰ ساله به‌نام احمد را به اتهام ارتکاب این جنایت دستگیر کردند و به تحقیق از او پرداختند.
وی در بازجویی‌ها گفت: من و دوستانم در خیابان ایستاده بودیم که محمد اسماعیل و دو نفر از دوستانش سر رسیدند و مثل همیشه ما را مسخره ‌کردند. محمد اسماعیل به خاطر چشم‌های بادامی‌ام مرا بچه مغول صدا می‌زد. چند بار به او تذکر داده بودم اما گوشش بدهکار نبود. آن روز هم محمد اسماعیل بار دیگر مرا مسخره کرد. من که عصبانی شده بودم با او درگیر شدم. در جریان نزاع جمعی من و دوستانم چاقوکشیدیم و محمد اسماعیل و دوستانش هم با آچار و چوب به سمت ما حمله کردند. در ادامه من برای دفاع از خودم و دوستانم یک ضربه با چاقو به شاهرگ محمد اسماعیل زدم و همین ضربه باعث مرگش شد.
پرونده این جنایت با صدور کیفرخواست به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قضات دادگاه پسر چشم بادامی را به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم کردند که سرانجام این حکم صبح دیروز مورد تأیید قضات دیوان عالی کشور قرار گرفت.

پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
 تلگرام لینکداین توئیتر پینترست واتس آپ کلوب فیسبوکــ فیسنما

تگ ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.