جمعه , ۱ ام مرداد ماه سال ۱۴۰۰ ساعت ۲:۳۵ بعد از ظهر به وقت تهران

حریق یک خودرو سواری در بزرگراه کردستان +عکس

در پی اعلام آتش گرفتن خودروی سواری در پارکینگ ساختمان پنج طبقه در بزرگراه کردستان، نیروهای اتش نشانی سریعا در محل حاضر شده و با مهار حریق جلوی گسترش ان را گرفتند.

خبرگزاری تسنیم: در دقایق پایانی شب گذشته آتش‌سوزی خودرو سواری در یک ساختمان مسکونی در بزرگراه کردستان، خیابان ۲۷ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه ۴۹ و گروه امداد و نجات ۱۸ به محل حادثه اعزام شدند.

امیر مسعود اشراق؛ افسر آماده منطقه دو عملیات آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودرو سواری در طبقه منفی یک (پارکینگ ساختمان) پنج طبقه مسکونی دچار آتش‌سوزی شده و در زمان رسیدن آتش‌نشانان، شعله‌های آتش در حال سرایت به دو خودرو سواری دیگر در مجاورت آن بود.

وی با اشاره به انتشار شدید دود ناشی از این آتش‌سوزی در فضای پارکینگ خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان بی‌درنگ با بستن دستگاه تنفسی درمیان دود سیاه وارد طبقه منفی یک ساختمان شده و با استفاده از لوله‌های آب پرفشار آتش‌نشانی و خاموش‌کننده‌های دستی به مقابله با آتش پرداخته و توانستند با خاموش کردن سریع این آتش‌سوزی از گسترش بیشتر جلوگیری کنند.

www.dustaan.com-dustaan.com-%image_alt%
www.dustaan.com-dustaan.com-%image_alt%
www.dustaan.com-dustaan.com-%image_alt%
www.dustaan.com-dustaan.com-%image_alt%
www.dustaan.com-dustaan.com-%image_alt%

این افسر آماده آتش‌نشانی تصریح کرد: دراین حادثه یک دستگاه خودرو سواری خسارت زیادی دید و همچنین به دو خودرو سواری دیگرخساراتی وارد شد.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ در این حادثه به هیچ یک از ساکنان ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید و علت وقوع آتش‌سوزی در دست بررسی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *