شنبه , ۱۶ ام اسفند ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۲:۱۰ بعد از ظهر به وقت تهران

جزئیات پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی بانک مهر

مجله انلاین دوستان : مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: برای دریافت تسهیلات ۱۵ میلیونی تومانی حتما لازم که نیست که ضامن کارمند بانک باشد و اگر اهلیت ضامن برای بانک تایید شده باشد کافی است.

www.dustaan.com-جزئیات پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی بانک مهربه گزارش باشگاه خبرنگاران،اسماعیل لله‌گانی امروز در نشست خبری در محل وزارت اقتصاد در پاسخ به خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: مطالبات معوق ما زیر یک درصد است و به ۲۸۵ میلیارد ریال می رسد.
مدیر عامل بانک قرض مهر ایران همچنین در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما مبنی بر چگونگی ارایه تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی گفت: سقف تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی بخشنامه شده است و چون متقاضیان زیاد است. بر اساس اولویتهای بانک بررسی شده و اگر شخص شرایط را داشته باشد به شعب مراجعه کرده و می‌تواند این تسهیلات را دریافت کند.

وی افزود: در خصوص ضامن حتما احتیاج به کارمند بانک نیست و کسی اهلیتش به تایید بانک برسد می‌تواند به عنوان ضامن انتخاب شود.

وی در واکنش به پیگیری خبرنگار ما مبنی بر اینکه وام ۱۵ میلیونی تومانی به سادگی‌ها در اختیار متقاضی قرار نمی‌گیرد گفت: تسهیلات ۱۵ میلیونی تومان به تازگی ابلاغ شده و اگر شخص متقاضی گردش مالی در بانک نداشته باشد با توجه به منابع محدودی در اختیار بانکهاست تسهیلات به همان میزان در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد.
وی همچنین در ادامه با بیان اینکه قرض‌الحسنه یکی از روشهای مورد استقبال کشورهای دیگر است افزود: به عنوان مثال عراق در خواست استفاده از این نوع خدمات کرده ولی ابتدا باید مجوز فعالیت از بانک مرکزی اخذ کنیم و در صورت صدور مجوزهای لازم می‌توانیم فرهنگ قرض‌الحسنه را در سطح بین الملل توسعه دهیم.

لله‌گانی با بیان اینکه در سال ۹۳ تعداد سپرده پس انداز ۲۴۰۰ بوده که نسبت به سال گذشته رشد ۲۱درصدی داشته است گفت: حسابهای ویژه ما با رشد ۳۳ درصدی از ۵۰۰۰ میلیارد ریال به ۷۰۰۰ میلیارد ریال افزایش داشته است

وی ادامه داد: همچنین مصارف از ۳۰ هزار به ۳۳ هزار میلیارد ریال افزایش یافته که البته این میزان رشد مصارف به دلیل پرداخت تسهیلات ازدواج بوده است.

مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: منابع بانک نیز در مقایسه با سال گذشته ۲۵٫۵ درصد رشد داشته است که همچنین ۳۱۵ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده است.

۲ دیدگاه‌ها

  1. سلام و خسته نباشید من در بانک مهر اقتصاد حساب ندارم اما متقاضی در یافت وام ۱۵ میلیون تومانی هستم لطفا راهنماییم کنید

  2. سلام و خسته نباشید
    من در بانک مهر اقتصاد حساب ندارم ولی متقاضی وام ۱۵ میلیونی هستم
    لطفا شرایط را واضحتر توضیح بدهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *