کد خبر: 169251تاریخ انتشار : ۱۱:۰۶:۲۲ - جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
انتشار تصاویر و ویدیوهایی از تولد نوزادی  عجیب الخلقه در اوتار پرادش هند، توجه بسیاری از کابران شبکه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.
تولد این نوزاد عجیب الخلقه موجب وحشت همسایگان این خانواده هندی شده است، اغلب او را شبیه بیگانه ها می دانند.
این نوزاد چشمانی بیش از اندازه قرم، درشت، از حدقه در آمده و یک بینی عجیب با حفره های بزرگ دارد که چهره ای نا زیبا و تا حدی ترسناک برای او رقم زده است، این نوزاد از نعمت گوش محروم می بوده و اینک مشخص نیست که صدا ها را می شنود یا خیر.
این نوزاد با وجود نواقصی که دارد، بسیار سالم بوده و پزشکان بر این باورند که وی می تواند بدون مشکل به زندگی خود ادامه دهد.
کریشما، مادر این نوزاد می‌گوید: اواخر شب برای زایمان به بیمارستان رفتم و حدود ساعت ۴ صبح بود که به صورت طبیعی فارغ شدم، شوق بسیاری برای دیدن فرزندم داشتم اما هنگامی که او را دیدم واقعا شوکه شدم چون تاکنون چیزی شبیه به آن در عمر خود مشاهده نکرده بودم به هر حال با تمام این اوصاف او بچه من است و عاشقانه دوستش خوام داشت.

همسر کریشما ارشدخان که یک نقاش است درباره پسرش می‌گوید: این بچه را خداوند به ما هدیه کرده و تا زمانی که تقدیر به وی اجازه زنده ماندن دهد ما از او با جان و دل مراقبت خواهیم کرد.

www.dustaan.com تولد نوزادی عجیب الخلقه در اوتار پرادش هندوستان +عکس

تولد نوزادی عجیب الخلقه در اوتار پرادش هندوستان


پربیننده ترین مطالب روزنحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0