کد خبر: 200177تاریخ انتشار : ۱۱:۳۵:۱۲ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

ریختن زباله در کنار سواحل دریا ها نتیجه ای بهتر از این نخواهد داشت، در تصاویر زیر تمساحی را در اندونزی مشاهده می کنید که بیش از یک سال است که در تایر موتور سیکلت گیر افتاده است.

میزان: بیش از یک سال است که تمساحی در اندونزی دیده می‌شود که در یک تایر موتورسیکلت گیر افتاده است. این تمساح در سال ۲۰۱۷ به طور مکرر در رودخانه مرکزی سولاسی در اندونزی دیده شده و مقامات حفاظت محیط زیست اندونزی در حال تلاش برای پیدا کردن و نجات این تمساح هستند. تصاویری غم انگیزی از وضعیت این تمساح در حالی که تایر سفت گردنش را محاصره کرده منتشر شده است.

رییس آژانس حفاظت محیط زیست اندونزی می‌گوید: این تمساح سال گذشته دیده شده بود، اما تایر جای کافی برای حرکت گردن تمساح داشت. اما حالا ما صبر نمی‌کنیم که این تایر تمساح را خفه کند و آن را نجات خواهیم داد.

تمساحی که گردنبند دارد!

این مقام درباره نجات این تمساح نیز می‌گوید: ترسی وجود دارد که این حیوان ناپدید شود و نمی‌توان هر روشی را برای نجاتش استفاده کرد. ما قطعا تمساح را نجات خواهیم داد، اما در عین حال من نیز باید ایمنی افراد خود را در نظر بگیرم.

برخی معتقدند که کسی این تایر را به طور عمدی بر گردن تمساح انداخته تا آن را به یک حیوان خانگی تبدیل کند. همچنین به نظر می‌رسد این تمساح از گونه‌های در معرض خطر انقراض باشد.

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.