جمعه , ۱۸ ام آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳ بعد از ظهر به وقت تهران

تلاش برای یافتن زهرای ۳ ساله +عکس

تلاش برای یافتن دختربچه ای ۳ ساله با نام زهرا که در حدود ۱۰ روز پیش در بازارچه ای در نزدیکی میدان ثارالله تهران ناپدیدشده بود تاکنون بی نتیجه بوده است.

دختر سه ساله وقتی همراه مادر و عمه‌اش به بازارچه‌ای در میدان ثارالله تهران رفته بود، به طور مرموزی ناپدید شد. با گذشت ۱۰ روز از ناپدید شدن دختربچه ، تلاش برای یافتن او بی‌نتیجه مانده است.

ظهر بیست و سوم آبان امسال، دختر سه ساله‌ای به نام زهرا همراه مادر و عمه‌اش برای خرید به بازارچه هفتگی در اطراف میدان ثارالله تهران رفت.

زهرا دست مادرش را گرفته بود و آرام‌آرام قدم برمی‌داشت. با دیدن عروسک‌های پشت ویترین مغازه به آنها نیم‌نگاهی می‌انداخت و می‌خندید. آنها همین‌طور که از مقابل مغازه‌ها عبور می‌کردند، به بازارچه هفتگی نزدیک شدند.

 

کمی در بازارچه گشتند و بعد مادر تصمیم گرفت از یکی از مغازه‌ها خرید کند. همراه زهرا و خواهرشوهرش به سمت مغازه رفتند. مادر برای چند لحظه دست زهرا را رها کرد تا با دیدن لباس، قیمت آن را از مغازه‌دار بپرسد. او و خواهرشوهرش ناگهان متوجه غیبت زهرا شدند. همه‌جا را جست‌وجو کردند، اما موفق به یافتن وی نشدند. سراسیمه به هر مغازه‌ای که در مسیرشان بود، سر زدند، اما کسی او را ندیده بود.

 

زمانی که از پیدا کردن او ناامید شدند، ماجرا را به پدر زهرا اطلاع دادند. بعد هم با مراجعه به دادسرای جنایی تهران برای یافتن زهرا کمک خواستند.

 

همزمان با این شکایت و تشکیل پرونده قضایی در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران با دستور بازپرس مرشدلو، تحقیقات پلیسی برای یافتن کودک گمشده شروع شد، اما با گذشت حدود ده روز از گم شدن این کودک سه ساله، پلیس هنوز موفق به یافتن وی نشده است.

 

  اخبار حوادث,خبرهای  حوادث , حوادث روز

پدر زهرا درباره گم شدن فرزندش به جام‌جم گفت: دخترم در بازار گم شد. از وقتی متوجه گم شدن تنها فرزندم شدیم، من و دیگر اعضای خانواده تا چهار صبح بازار و اطراف آنجا را جست‌وجو کردیم، اما او را پیدا نکردیم. در این مدت همه بیمارستان‌ها، اداره‌های بهزیستی، شیرخوارگاه‌ها و حتی پزشکی قانونی را هم جست‌وجو کردیم تا شاید ردی از دخترم پیدا شود. در این ده شبانه‌روز، مکان و محله‌ای در تهران نبوده که برای یافتن دخترم آنجا را جست‌وجو نکرده باشیم.

 

وی ادامه داد: حتی بیش از ۸۰۰ اعلامیه و بنرهایی که تصویر و مشخصات دختر گمشده‌ام در آن چاپ شده بود را اطراف خانه و محله‌های بازار و اطراف آن نصب کردیم و از مردم برای یافتن او کمک خواستیم و حتی برای یابنده او مژدگانی در نظر گرفتیم، ولی تاکنون موفق به یافتن او نشده‌ایم.

 

پدر جوان افزود: همسرم بشدت بی‌تاب دخترمان است. من و همسرم چشم انتظار دخترمان هستیم. خواب به چشممان نیامده است. نمی‌دانیم دخترمان اکنون کجاست و پیش چه کسی است. از مردم می‌خواهیم اگر نشانی از دخترمان دارند، به پلیس اطلاع دهند و به دل‌نگرانی من و همسرم پایان دهند.

 

با دستور بازپرس پرونده، تصویر دختر گمشده در روزنامه چاپ می‌شود تا چنانچه افرادی از سرنوشت این کودک باخبر هستند، ماجرا را به ۱۱۰، اداره یازدهم پلیس آگاهی یا شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران اطلاع دهند.

امتیاز دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *