چهارشنبه , ۱ ام بهمن ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۱ بعد از ظهر به وقت تهران

تصادفی که راز پنهان مرد مسلح را فاش می‌ کند +عکس

روزنامه خراسان: بامداد بیست و یکم دی، یک دستگاه پژوی سواری از پشت سر با کامیون رفت و روب شهرداری برخورد کرد. در این حادثه که نرسیده به بولوار میثاق و در بزرگراه آسیایی رخ داد، راننده پژو مصدوم شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافت. به دنبال وقوع این حادثه، نیرو‌های کلانتری الهیه مشهد برای حفظ صحنه حادثه و جلوگیری از پیامد‌ها و خطرات احتمالی دیگر، عازم محل شدند و با صدور دستوری از سوی سرهنگ توفیق حاجی‌زاده (رئیس کلانتری الهیه مشهد) به بازرسی خودرو و تحقیق از راننده کامیون پرداختند. در بازرسی از سواری پژو یک قبضه اسلحه شکاری کالیبر ۱۲ روس به همراه کیف حاوی ۳۷ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه و ۲۱ گرم کریستال کشف شد. همچنین در ادامه بازرسی از خودروی مذکور یک قبضه شمشیر، خنجر، چک پول تقلبی ۵۰ هزار تومانی و دو عدد گوشی تلفن هوشمند شکسته به همراه شش فشنگ سلاح کلت به دست آمد.

تصادفی که راز پنهان مرد مسلح را فاش می‌کند +عکس

بنابراین، خودروی مذکور به پارکینگ منتقل شد و بررسی‌ها در این باره ادامه یافت. این ماجرا با کشف گلوله‌های سلاح جنگی اهمیت و حساسیت ویژه‌ای پیدا کرد و بلافاصله با دستور رئیس کلانتری، نیرو‌های انتظامی به حفاظت و مراقبت از مصدوم در مرکز درمانی پرداختند و در همان حال لوازم همراه وی را نیز در اورژانس بیمارستان مورد بازرسی قرار دادند. در همین حال یک قبضه سلاح کلت جنگی به همراه یک قبضه چاقو و ۲۵۱ هزار تومان وجه نقد کشف و ضمیمه پرونده شد.
گزارش خراسان حاکی است، کشف مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و همچنین سلاح جنگی، این پرونده را وارد مرحله جدیدی کرد، به همین دلیل تحقیقات گسترده‌ای با صدور دستورات ویژه قاضی سید هادی شریعت یار (معاون دادستان مشهد) در این باره آغاز شد.
راننده خودروی متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری نیز در بازجویی‌های تخصصی به نیرو‌های انتظامی گفت: در مسیر بولوار آزادی در حرکت بودم که ساعت حدود ۵:۵۰ در سمت شانه خاکی جاده توقف کردم تا چند دقیقه استراحت کنم، اما ناگهان خودروی سواری بدون هیچ گونه ترمزی به عقب کامیون کوبید که راننده آن مجروح شد.
بنابر گزارش خراسان، مصدوم ۳۷ ساله بعد از بهبودی نسبی و در بازجویی‌هایی که با دستور قضایی صورت گرفت همه چیز را انکار کرد تا ماجرای سلاح‌های کشف شده، به رازی پنهان تبدیل شود.
او که مدعی است شغل آزاد دارد، درباره تصادف گفت: من اصلا خودروی شهرداری را ندیدم، پژو را هم حدود دو هفته قبل از فرد دیگری خریدم و از سلاح‌های داخل آن اطلاعی ندارم حتی نمی‌دانم پوکه کشف شده مربوط به چه نوع سلاحی است! در آن ساعت صبح من برای خرید شیشه می‌رفتم چرا که به مصرف مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارم!
لحظه‌ای که مرا به بیمارستان منتقل کردند، فقط یک قبضه چاقو و پایپ (آلت استعمال مواد مخدر) همراهم بود. این مرد مسلح همچنین مدعی شد که دارای سابقه کیفری است. بنابر گزارش خراسان، وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شد تا بررسی‌های بیشتری درباره زوایای پنهان پرونده این مرد مسلح ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *