سه شنبه , ۸ ام فروردین ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۳ بعد از ظهر به وقت تهران

تجاوز به زن فرانسوی در فرحزاد تهران

مجله انلاین دوستان :  با تحقیقات از این متهم مشخص شد، سه همدستش پس از این جنایت سیاه به سمت شرق کشور فرار کرده اند تا به صورت غیرقانونی از مرز خارج شده و به افغانستان بروند.

۴ تبعه غیرمجاز افغان که زن فرانسوی را در مسیر کوهستانی فرحزاد در تهران مورد تعرض قرار داده بودند، دیروز قبل از ترک کشور دستگیر شدند.

dustaan.com-اخبارروز-اخبار-روز-ایران-جهان-خبرپو-خبریاب-خبر-خوان-شهرخبر-حوادث-تجاوز-جنسی-زن-رانسوی-اغان-تهران-بنابر این گزارش؛ روز شنبه در یکی از مسیرهای کوهستانی شهر تهران چهار مرد افغان غیرمجاز یک زن تبعه فرانسه را مورد آزار و اذیت قرار دادند. پس از این حادثه زن فرانسوی با مراجعه به کلانتری محل به طرح شکایت پرداخت که ماموران کلانتری بلافاصله تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.

در جریان تحقیقات از توریست ۲۳ ساله تبعه فرانسه، مشخص شد او از کوهنوردان حرفه ای بوده که ۱۴ شهریور امسال از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شده بود.

شاکی به ماموران گفت: کوه های ایران را در اینترنت دیده بودم و علاقه زیادی به کوهنوردی در تهران داشتم. در حال کوهنوردی در منطقه فرحزاد بودم که چهار مرد جوان سد راهم شده و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند.

پس از این شکایت، ماموران کلانتری تجسس در منطقه را آغاز کرده و موفق شدند یکی از متهمان را که در یکی از نقاط کوهستانی مخفی شده بود، دستگیر کنند.

با تحقیقات از این متهم مشخص شد، سه همدستش پس از این جنایت سیاه به سمت شرق کشور فرار کرده اند تا به صورت غیرقانونی از مرز خارج شده و به افغانستان بروند.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با دریافت این اطلاعات وارد عمل شده و متهمان را در کمتر از ۲۴ ساعت در شهرستان تربت جام دستگیر کردند.

متهمان پس از اعتراف به جنایت خود، با قرار قانونی و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

همچنین پرونده برای رسیدگی ویژه در اختیار شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت و چهار مرد متجاوز به زودی به ریاست قاضی حسین اصغرزاده پای میز محاکمه قرار خواهند گرفت.

گفتنی است؛ نتیجه اقدامات پلیس تهران برای دستگیری چهار مرد متجاوز نیز از طریق پلیس اینترپل به سفارتخانه های مربوطه اعلام شد.

منبع: عصر ایران

امتیاز دهید!

۵ دیدگاه‌ها

  1. کسی نباید اعدام بشه چون کسی کشته نشده

  2. من اهل فرحزاد هستم و خودم دیدم که افغانی ها رو بردن ببرن اعدام کنمن

  3. آفرین به اداره آگاهی.اعدام باید بشن همینا باعث میشن کشورمون بد نام شه

  4. باید به اشد مجازات یعنی اعدام این اتباع گستاخ برسند چرا آبروی مردم ایران رو بردن امروز صبح در رسانه های برون مرزی حرفی از افغان بودن نبود . باید در ملا عام اعدام بشن . در غیر این صورت دیگر نمی توانیم شاهد درآمد زایی از توریست ها و منافع دیگر ملی باشیم. قوه قضائیه لطفا اقتدار خود را نشان دهید. فقط اعدام در ملا عام

  5. بگیرین اعدام کنین همه این افغانی های کثیف رو ابرومونو بردن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *