کد خبر: 167608تاریخ انتشار : ۹:۴۷:۳۶ - چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

مردی معتاد پس از ربودن کودکی خردسال در یکی از ایستگاه های متروی بمبئی، چند روز بعدتر او را کیلومترها دورتر از انجا رها کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان: کودک سه‌ساله هندی در ایستگاه مترویی در هند توسط مرد معتادی ربوده و پس از گذشت ۴ روز جستجو کیلومترها دورتر از ایستگاه پیدا شد.
www.dustaan.com بچه‌ دزدی در ایستگاه مترو +عکس

 بچه‌ دزدی در ایستگاه مترو

آدم‌ربا در یکی از ایستگاه‌های متروی بمبئی، پسر سه ساله ای را پس از آنکه مادرش او را به قصد خرید تنها گذاشت ربود. دوربین ها تصویری از این مرد را تلوتلوخوران در حالیکه کودکی در آغوش دارد نشان می‌دهد. چهار روز تجسس پلیس برای یافتن کودک بی‌حاصل بود تا اینکه در نهایت روز چهارم زنی با اداره پلیس تماس گرفت و  از پیدا شدن کودکی تنها در محل زندگی‌اش خبر داد.

این زن در پاسخ به سوالات خبرنگاران و نیروهای پلیس گفت: از خانه بیرون رفتم که ناگهان در مسیر به کودک سرگردانی برخوردم که بسیار شبیه به کودکی ربوده شده‌ای بود که عکسش را در روزنامه دیده بودم. پس از اطمینان بلافاصله با پلیس تماس گرفتم و مطمئن شدم که این همان پسربچه گم‌شده است.

پلیس از این زن خواست تا آمدن خانواده‌اش او را نزد خود نگه دارد.  در حال حاضر این پسربچه به آغوش خانواده‌اش بازگشته است.

هنوز خبری مبنی بر دستگیری آدم‌ربا منتشر نشده است.


پربیننده ترین مطالب روز
نحوه عضویت و لغو عضویت در خبرنامه

دریافت خبرنامه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت، برای لغو عضویت می توانید با مراجعه به بخش تنظیمات مرورگر تلفن همراه خود ، اعلان های دریافتی از سایت (Dustaan.com) را غیر فعال کنید. و یا در حین دریافت خبرنامه با کلیک بر روی آیکون تنظیمات، دریافت خبرنامه را برای این سایت مسدود کنید.


به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها


انتشار یافته : 0