کد خبر: 102008تاریخ انتشار : ۲۰:۱۰:۰۶ - جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵

پلیس رژیم اشغالگر قدس، به دلیل سواستفاده همسر نخست وزیر این رژیم از بودجه دولتی، از وی بازجویی خواهد کرد!

www.dustaan.com بازجویی از همسر نتانیاهو!

یک روزنامه عبری‌زبان به نقل از پلیس رژیم صهیونیستی از آغاز تحقیقات از همسر نخست وزیر این رژیم در پرونده سوءاستفاده از بودجه دولتی برای کارهای شخصی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه عبری زبان هاآرتص، پلیس رژیم صهیونیستی پس از دریافت اطلاعاتی جدید در پرونده مشهور به “خانه‌های آقای نخست وزیر”، ساره نتانیاهو، همسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم را برای تحقیقات احضار کرد.

 

پرونده ساره نتانیاهو در ماه آوریل به دفتر دادستان کل رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی منتقل شد و این دفتر نیز وی را برای انجام تحقیقات به پلیس تحویل داد.

 

پرونده “خانه‌های آقای نخست وزیر” شامل سه اتهام علیه این خانواده است که اولی اتهاماتی علیه ساره نتانیاهو برای تهیه غذا و به‌کارگیری آشپزان ویژه برای مهمانی‌های خانوادگی و پرداخت دستمزد آنها از دفتر نخست وزیری در قدس اشغالی و نیز پرداخت هزینه‌های تفریحات خانوادگی از بودجه عمومی است.

 

اتهام دوم باز هم متوجه ساره نتانیاهو است. وی متهم به پرداخت هزینه‌های نگهداری از پدرش از بودجه دفتر نخست وزیری است.

 

به نوشته این روزنامه، اتهام سوم نیز مربوط به پراداخت هزینه‌های سنگین تعمیرات و نگهداری از منزل خانواده نتانیاهو واقع در قیصریه از بودجه عمومی است.

 

پلیس رژیم صهیونیستی شش ماه قبل نیز خواستار احضار ساره نتانیاهو به دادگاه به دلیل سوءاستفاده از بودجه عمومی برای چمن‌کاری حیاط و تعمیرات برقی منزل شخصی‌شان در قیصریه شده بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )
پربیننده ترین مطالب روز

به اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : ۰
 

شما می توانید دیدگاه خود را در خصوص پست بالا برای نمایش در سایت در کادر زیر وارد کنید.

 

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.