گیاهی ترین SEO Pooyan!
چهارشنبه , ۹ ام مهر ماه سال ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۵ قبل از ظهر به وقت تهران

انتقام عجیب منشی خانم بعد از اخراج از کارخانه مرد سالخورده

منشی خانم بعد از اخراج از کارخانه مرد سالخورده، دست به انتقامگیری عجیبی زد. او با اجیرکردن دوست اینترنتی‌اش و مرد دیگری، پیرمرد را ۱۳ساعت به گروگان گرفت و بعد از آن پنج میلیارد تومان از او اخاذی کرد.

انتقام عجیب منشی خانم بعد از اخراج از کارخانه مرد سالخورده

به گزارش خبرنگار جام‌جم، روزهای پایانی مرداد امسال مرد سالخورده‌ای سوار خودرویش شد تا از پارکینگ خانه‌اش در شمال تهران بیرون بیاید و به کارخانه‌اش برود که خودروی پژویی در مقابل ورودی ساختمان سد راهش شد. وقتی پیاده شد تا به آنها اعتراض کند، دو جوان که سرنشینان پژو بودند پیاده شده و بعد از کتک‌زدن و تهدید با چاقو وی را ربودند. آدم‌ربایان گروگان را در یک خانه قدیمی زندانی کرده و بعد از ۱۳ ساعت شکنجه از او چک سفید امضا گرفته و نیمه‌جان در محله‌ای رهایش کرده و گریختند.
گروگان از ترس جان خانواده‌اش سکوت کرد و شکایت نکرد اما بعد از دو روز، آدم‌رباها با وی تماس گرفته و تهدید کردندکه باید به آنها پول بدهد در غیر این صورت اعضای خانواده‌اش را ربوده و بعد قتل‌عام می‌شوند.  آنها در این مدت از او پنج میلیارد تومان اخاذی کردند و درخواست دو میلیارد تومان پول دیگر کرده بودندکه مرد کارخانه‌دار نزد عظیم سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران آمد و شکایت کرد. در ادامه ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات برای دستگیری آدم‌رباهای اخاذ را آغاز کردند و چند روز پیش ماموران به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد دختر جوانی به بانک‌های تهران رفته و چک‌های اخاذی شده از شاکی را نقد کرده است. در جریان تحقیقات معلوم شد که او شیوا منشی اخراجی کارخانه بوده که در مخفیگاهش بازداشت شد و اعتراف کرد و گفت: چند سال به عنوان منشی در کارخانه شاکی کار می‌کردم اما او منشی جدید آورد و مرا اخراج کرد و حق و حقوقم را درست نداد. از او کینه داشتم و می‌خواستم چند بار با خودرو او را زیر بگیرم و بکشم که ترسیدم و از این کار منصرف شدم. بعد تصمیم به اخاذی از وی گرفتم. در اینستاگرام با پسری آشنا شده و با او دوست شدم. ماجرا را به وی گفتم و با وعده پرداخت ۵۰۰ میلیون تومان، او را با خودم همراه کردم. قرار شد این نقشه را با دوستش اجرایی کند. عکس شاکی را برایشان تلگرام کردم و دو هفته در تعقیبش بودند تا این‌که او را ربوده و به خانه‌ای اجاره‌ای در جنوب شهر تهران بردند. در آنجا کتکش‌زده و شکنجه‌اش دادند. ۱۳ ساعت گروگان آنها بود و بعد هم با تهدید پنج میلیارد تومان از او اخاذی کردیم.
با اعتراف این دختر، دو همدستش تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند که یکی از آنها بازداشت شد. فرشید در جریان تحقیقات اعتراف کرد که فریب شیوا را خورده  و مرتکب این آدم‌ربایی و اخاذی شده و قرار بوده او و دوست فراری‌اش هر کدام از این کار ۵۰۰ میلیون تومان نصیب‌شان شود که آن دختر سرشان  کلاه گذاشته و پولی به آنها نداده است.
متهمان با صدور قرارقانونی روانه زندان شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر عضو فراری باند آدم‌ربایی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *