یکشنبه , ۱۹ ام آذر ماه سال ۱۴۰۲ ساعت ۰:۴۱ قبل از ظهر به وقت تهران

فیلم: اقدام هولناک مرد سوپر مارکتی با دختر ۱۵ ساله

دوربین های مدار بسته ی  سوپر مارکت فیلم بلای وحشتناکی را که مرد جوان بر سر دختر ۱۵ ساله اورده بود را ثبت کرده و او را در حال خارج کردن جنازه نشان می دادند.

www.dustaan.com-dustaan.com-فیلم / اقدام زشت مرد با دختر 15 ساله در اتاق پشتی سوپر مارکت + تصاویر دوربین مدار بسته

به گزارش سایت رکنا : دختر ۱۵ ساله ای که روز شنبه از خانه شان خارج شده بود، پس از ساعت ها بی خبری باعث دلنگرانی خانواده اش شده بود.  این دختر نوجوان به عنوان آرایشگر نیمه وقت مشغول بکار بوده که برای خرید صبحانه روانه اغذیه فروشی می شود که هرگز از آن خارج نمی شود.

خانواده وی از نگرانی به پایگاه پلیس شهر مراجعه کرده و خبر مفقود شدن دخترشان را به انها اعلام می کنند.

همزمان با اغاز تحقیقات پلیس، دو روز بعد جنازه این دختر ۱۵ ساله در  ۲ کیلومتری خانه اش در جنگلی واقع در یک جاده شلوغ در کلیدبنک، اسکاتلند می شود.

تحقیقات به سرعت آغاز می شود و این قسمت جنگل توسط پلیس برای یافتن سرنخ بسته می شود. باتلاش پلیس اسکاتلند قاتل دختر نوجوان دستگیر می شود. مرد ۳۲ ساله ای با نام مستعار “جان لیدام” به اتهام قتل پیگ دستگیر و روانه زندان شده است.

قاتل دوهرتی صاحب اغذیه فروشی است که این دختر آخرین بار قبل از ناپدید شدن اش آنجا دیده شده بود. این دختر که برای خرید ساندویچ وارد مغازه قاتل شده بود هرگز از آن خارج شده چراکه جان ۱۰ دقیقه بعد از ورود این دختر وی را به طرز وحشیانه ای به قتل می رساند. فیلم دوربین مدار بسته، رفتن این دختر به این اغذیه فروشی را نشان داده، وی که قصد خرید صبحانه داشته توسط صاحب مغازه مورد اصابت ۴۳ ضربه در ناحیه سر و گردن قرار گرفته بود.

صاحب اغذیه فروشی در جلسه رسیدگی به اتهام اش به قتل وی اعترف کرده و اختلاف بر سر مسائل کاری را انگیزه قتل عنوان کرده است. وی در توضیح این علت افزود دختر نوجوان برای استخدام به مغازه وی وارد شده، اما وی اذعان داشته شخص دیگری را برای کار در نظر دارد که همین امر منجر به درگیری و قتل دختر نوجوان شده است.

پخش فیلم دوربین مدار بسته که جابجایی جسد وی را نشان می داده باعث ناراحتی و گریه اعضای خانواده و دوستان وی شده است. طبق گزارش پزشکی قانونی این دختر مورد حمله ۶۱ ضربه چاقو قرار گفته بوده که ۴۳ تا از آن به سر و گردن وی اصابت کرده است. رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.

دانلود فیلم

۳.۹/۵ - (۲۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *