کد خبر: 6975تاریخ انتشار : ۶:۰۶:۱۴ - جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۲

مجله انلاین دوستان : دختر جوانی که قصد داشت رابطه‌اش را با دوستش به اتمام برساند، مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار گرفت.

چندی پیش دختر جوانی به نام آرزو در حالیکه یک برگه مرجوعه  قضایی از دادسرای ناحیه هفت تهران در دست داشت به کلانتری 104 عباس آباد مراجعه کرد و در ملاقات خود با رئیس کلانتری اذعان داشت: چندی پیش در خیابان با پسر جوانی به نام کامبیز دوست شدم.

شاکیه ادامه داد: چند وقتی از رابطه من با پسر جوان گذشت و روابط‌مان نزدیکتر شد. پس از مدتی متوجه شدم که کامبیز هرچه تا الان به من گفته دروغ بوده و قصد سوء استفاده داشته است.

آرزو افزود: در نهایت قصد داشتم رابطه‌ام را با کامبیز قطع کنم که با مخالفت شدید او مواجه شدم. این مخالفت‌ها تا جایی ادامه پیدا کرد تا کامبیز در آخرین ملاقات من را پس از ضرب و شتم مورد آزاد و اذیت قرار داد.

پس از تمام شدن حرف‌های آرزو رئیس کلانتری سریعا دستور رسیدگی به این پرونده را صادر کرد و ماموران توانستند با همکاری دختر جوان پسر شیطان صفت را در حوالی خیابان بهشتی دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

رئیس کلانتری 104 عباس آباد درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهم پس از رویارویی با مدارک مستند به ناچار بزه خود را گردن گرفت و در نهایت جهت سیر مراحل قانونی و کشف سایر جرایم به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تحویل داده شد.


پربیننده ترین مطالب روزبه اشتراگ بگذارید!
گوگل پلاس

برچسب ها

انتشار یافته : 0

نظر خود را درباره پست بالا در کادر زیر وارد کنید.

نظراتی که حاوی توهین و افترا باشد، تایید نخواهند شد.